Дарина🦉

Олія-тінт для губ

Олія-тінт для губ

Привіт! Сьогодні про олійку-тінт з боксика від Lamel https://club.makeup.com.ua/looks/36349/ . В мене 404 відтінок (одразу скажу, відтінок нажаль не мій, дуже яскравий для мене). Але навіть не мій колір, не зіпсував мої враження!

Тінт представлен в щільному пластиковому флаконі (який був упакован зверху прозорою стрічкою), рожево-прозорого кольору. Кришечка міцно закручивається. На звороті є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 3 мл.

Аплікатор дуже зручний, не класичної форми. Таке яскраве серденько, яке зроблено під зручним кутом. Завдяки матеріалу аплікатор, дозовно набирає засіб.

Аромат - полуничні карамелькі. Він легкий і не відчувається на губах.

Текстура -дуже приємна, не липка та не жирна. Гарно та рівномірно розподіляється , не розтікається.

Засіб застосування від виробника:

Наносите масло на губи, як самостійний засіб або поверх будь-якої вашої улюбленої помади для відчуття комфорту. Можна наносити повторно, протягом дня, в разі потреби, а також нашарування продукту дозволить регулювати яскравість кольору Тінта.

Олія-тінт для губ

Я наносила один шар та робила поцілунок з серветкою, але всерівно для мене, це занадто яскраво (бо в мені дуже світла шкіра).

Стійкість - поки не захочете стерти. Гарно тримається протягом дня (довго стерала міцелярною водою).

Найбільш мені сподобалось, як олійка:

  • Зволожує шкіру та прибирає лущення.
  • Додає трохи об'єму.
  • Дуже економічно витрачається.
  • Має приємний солодкий аромат.
  • Не відчувається зовсім на губах, ніякого відчуття дискомфорту.
  • Можно контролювати яскравість, та використовувати інші помади та блиски з тінтом.
  • Гарне пакування.

Якщо обрати свій відтінок, то наразі, це самий комфортний та багатофункціональний засіб для губ!

Всім дякую🦉