Ирина ❤️

Улюблена щітка для волосся+ порівняння з Janeke

Улюблена щітка для волосся+ порівняння з Janeke

Це вже моя 3 щітка Tangle Teezer The Ultimate, першу подарувала доньці, користується їй вже роки 3, потім купила собі таку, зараз вона моя улюблена, інші щітки перестала використовувати, вона також подобається мені набагато більше ніж її конкурент Janeke, купила тепер таку ще для мами.

Попередні 2 щітки були в пластиковій упаковці, зараз прийшла в картонній упаковці, без будь-якої захисної плівки. Усі 3 щітки купувала на makeup

Janeke має перевагу, що їй можна укладати волосся при сушінні феном, але мені це не потрібно, я укладаю волосся термо брашінгом Olivia Garden з керамічним покриттям, щітці вже теж років 3 і я їй дуже задоволена.

Так само у Janeke зубці трохи м'якші, але вони для мене дуже рідкісні, мені не подобається зачісуватись цією щіткою, від неї я не отримую масаж голови як від Tangle Tizeer. Моє волосся натуральне, пряме, воно рідко заплутується, тому я спокійно можу використовувати обидві щітки, але Tangle Tizeer мені за відчуттями подобається більше, а Janeke віддала чоловікові

Улюблена щітка для волосся+ порівняння з Janeke
Улюблена щітка для волосся+ порівняння з Janeke