Anastasia Holubenko

Справжній рятівник для моїх вічно сухих губ | Eveline Cosmetics Juicy Kisses Lip Sleeping Mask

Справжній рятівник для моїх вічно сухих губ | Eveline Cosmetics Juicy Kisses Lip Sleeping Mask

Якщо ви ще досі не знайшли той засіб, який справді реанімує та зволожить ваші губки - то я зробила це за вас! 🫣 Але про все попорядку. (тисни "дізнатись більше" аби прочитати детальний відгук)

🟡 Зручний тюбик маленького розміру

🟡 Об'єм - 12 мл

🟡 Надзвичайно приємний аромат солодкого банану

🟡 Без відтінку, абсолютно прозора

🟡 Продукт позиціонується як нічна маска, але з легкістю підходить для щоденного використання в якості бальзаму

🟡 Ціна - 84 грн

Маска має чудову та приємну консистенцію, яка не липне та не тече.

За рахунок свого пакування можна з легкістю регулювати кількість нанесення одним видавлюванням, що дуже зручно. Вдень наносиш тонкий шар, наніч вже шар пощільніше. Я обожнюю такі тюбики у бальзамчиках, вони мега зручні, швиденько нанесла і побігла 👌🏻

Текстура здається навіть трошки жирненькою, вона відчувається на губах і при цьому дуже красиво виглядає.

На вустах залишає приємний, навіть трішки дзеркальний блиск по типу "рідкого скла" 🫦

Я використовую її просто 24/7 - і в якості бальзаму, і в якості маски наніч. В усіх моментах вона влаштовує мене на всі 100% 💛

Аромат вже нанесеної маски на губах не відчувається, але з упаковки це надзвичайно приємний аромат солодкого банану, дещо схожий на мармеладки, які я використовувала для даних фото. Такі ж любителі бананів та мармеладок як я особливо зацінять 🍌

Після використання даної маски ви отримаєте дуже гарно зволожені губки, а після нанесення наніч - всі ваші сухі ділянки, ранки загояться неймовірно швидко. Ви прокинетесь з неймовірно красивими та зволоженими губками. Перевірено мною не одноразово ✅

Polybutene, Petrolatum, Helianthus Annuus Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Lanolin, Cera Alba, Glyceryl Behenate, Silica Dimethyl Silylate, Hydroxystearic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Peg-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Aroma, Benzyl Alcohol.

Тут у нас у складі і різні олії: соняшникова, кокосова, арганова, олія ши, і ланолін, і бджолиний віск, і алое і вітамін Е.

Всі ці компоненти неймовірно пом'якшують, зволожують та живлять ваші губки 👄

Виробник також вказав усі ці складники на упаковці і не збрехав. Більшість з них стоїть на початку складу - а, отже, мають справді високу концентрацію в продукті

Я обожнюю цю маску і рекомендуватиму її всім! 😍

Це моє справжнє спасіння, адже я маю погану звичку з якою борюсь, яка, на жаль, сильно проявляється при стресі - я дуже сильно кусати свої губи. І всі ці ранки, які потім виникають дана маска заживляє буквально за декілька нанесеннь. Сухі ділянки також зволожує моментально.

Хто має таку ж проблему, та проблему з постійною сухістю губ - це ваш справжній мастхев 💛

Це точно та покупка, про яку ви не пожалкуєте! Я особисто повторю її ще не один раз

Мій щирий рекомендасьйон за дуже бюджетну ціну 🫶🏻

Чи користувались ви маскою для губ від Eveline? Діліться в коментарях 👇🏻

До нових зустрічей! 💌