Вікторія М🌹

Відгук на ензимну пудру

Відгук на ензимну пудру

Якщо такого засобу як ензимна пудра ще немає у вашій косметичці, то варто скоріше це виправити

Пропоную почати або продовжити знайомство з цим продуктом із очищувальною пудрою MyIDi Detox+

До цього в мене була пудра pHarmika Powder Cleansing Enzyme (огляд на неї тут: https://club.makeup.com.ua/post/11789/ )

Хочу відмітити, що засіб від MyIDi мені сподобався більше, а у pHarmika більший обʼєм- 100мл і незручна баночка

Sodium Cocoyl Isethionate, Oryza Sativa Starch, Ubiquinone, Cellulose, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Papain, Lipase, Subtilisin, L-arginine, Honey, Maltodextrin.

Активні інгредієнти в складі формули – м'які ПАР, рисовий крохмаль, коензим Q10, стабілізований вітамін С, папаїн, ліпаза, субтилізин, L-аргінін, мед

Рішення зробити кришечку, яка відкривається легким натиском і так само легко закривається - дуже вдале

Набагато зручніше, ніж постійно відкручувати та закручувати ті кришки

Матова напівпрозора баночка дозволяє відстежувати кількість пудри всередині

Сподобалось використання

Кількість пудри, яка висипається регулюється просто

При контакті з водою образу піниться і перетворюється на щось типу мусу

Отримується ніжна пінка, без крупинок, дуже делікатно усуває відмерлі клітини, очищає від забруднень і себуму

Змиваючи здавалось, що піна змивається погано, але то виявилось уже мʼякеньке гладеньке обличчя

В результаті використання- приємна на дотик, відполірована сяюча шкіра, чисте свіже обличчя на вигляд

Не стягує шкіруі не викликає неприємних відчуттів, навіть трохи зволожує

Моїй комбінованій шкірі підійшло

Руки після пудри також стають мʼякими)