Demchenko Alina

Копитом по мікробам: Mermade Magic Unicorn Hand Antiseptic

Копитом по мікробам: Mermade Magic Unicorn Hand Antiseptic
Копитом по мікробам: Mermade Magic Unicorn Hand Antiseptic
Копитом по мікробам: Mermade Magic Unicorn Hand Antiseptic

Чи втратили для вас актуальність антисептики с пропажею ковіда? Для мене ні. Як будь який себе поважаючий житель Харкова, в мене є запас "міцних" антисептиків ( воду ж відключають, а руки продизенфікувати треба, кишечна паличка ж нікуди не ділась, як і інфекційні/вірусні захворювання), але саме малюк від Mermade став моїм фаворитом. Чому так ?

По-перше його аромат. Він має ніжний, молочний аромат . Не дивлячись на рожевий колір, він в мене асоціюється з молочним пудингом, легким, солодким і ароматним. Аромат в міру виражений, не душить і не "вбиває" своєю хімозністю. Спиртовий старт пропадає майже одразу, варто лише розподілити продукт між руками. Це приємно, тому що стикалась с ароматизованими антисептиками, в яких алкогольна база була більш яскрава ще довгий час.

По-друге - фініш. Під словом "фініш" я хочу описати дію засобу і те, в якому стані руки після нього. Коли засіб висихає, то руки стають дуже ніжними, м'якими без жодного відчуття сухості і стягнутості. Як я розумію, подібну дію дає гель алое, який міститься в складі. Це відчуття гладкості не може не підкупати.

Концинстенція у засобу класична для гелевих антисептиків. Спочатку вона щільна, має колір, але поступово "тає" і стає просто прозорою рідиною. Аромат данного засобу доволі тривало залишається на руках, не пересушує.

Алергічних реакцій, подразнень - продукт не викликав. Певна річ що при потрапляні на подразнену ділянку чи ранку - буде щіпати. Ну там же спирт))) Продукт не тінтується, швидко висихає.

Антисептик знаходить у пластиковій баночці/бутилочці, має гарну кришку, яка щільно закривається, що запобігає протіканню продукту. Він доволі маленький, то ж помістить у найменшу сумочку і навіть у кишеню джинсів ( компактність наше все).

В лінійці у бренда - безліч ароматів, то ж ви можете обрати саме той, який вам подобається найбільше. Продукт має класичний розхід, для такої текстури.

Копитом по мікробам: Mermade Magic Unicorn Hand Antiseptic
Копитом по мікробам: Mermade Magic Unicorn Hand Antiseptic
Копитом по мікробам: Mermade Magic Unicorn Hand Antiseptic
Копитом по мікробам: Mermade Magic Unicorn Hand Antiseptic
Копитом по мікробам: Mermade Magic Unicorn Hand Antiseptic
Копитом по мікробам: Mermade Magic Unicorn Hand Antiseptic
Копитом по мікробам: Mermade Magic Unicorn Hand Antiseptic