Дарина🦉

Кремові рум'яна для обличчя

Кремові рум'яна для обличчя
Кремові рум'яна для обличчя

Привіт красуні😘. Я давно хотіла спробувати, ці рум'яна, і от вони були в подарунковому боксі, який я отримала завдяки, Вашим вподобайкам, ще раз дуже дякую 💖. Я звичайно читала, та бачила фото дівчат, які показували свої мейкі, де використовували ці рум'яна. Але, я не думала, що вони настільки пігментовані! Саме мені, цих 10 мл, вистачить на рока.

🌸Відтінок в мене 404 - не звичний для мене. До цього обирала рожеві та персикові кольори.
🌸Цей колір нагадує мені півонію, яка ось-ось розквітне. Приємний та гарний колір, який на мою думку добре б пасував дівчатам зі смуглою шкірою. На мені, він не дуже подобається (бо в мене дуже світла шкіра). Дуже насичені та пігментовані рум'яна для мене.

🌸Аромату я ніякого не відчуваю.

🌸 Текстура - кремова, приємна до шкіри. Гарно розподіляється як пензликом, так і пальцями. Дуже легко переборщити, їх потрібно зовсім маленьку кількість.

Гарно лягають на тональну основу, не скочуються і тримаються протягом цілого дня.

🌸Зручне та компактне пакування. Щільна, м'яка пластикова туба, металево-рожевого кольору, внизу прозора - можно побачити сам відтінок..'Крищешка міцно закручивається. На звороті є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 10 мл.

По якості мені рум'яна сподобались, пігментованість та стійкість вражає.

Свотчі робила при денному освітленні (гортай фото каруселі), як виглядають рум'яна в макіяжі - заходь у Looks.

🦉

Кремові рум'яна для обличчя
Кремові рум'яна для обличчя
Кремові рум'яна для обличчя
Кремові рум'яна для обличчя