V R O D L Y V A

Речі, які спрощують мій makeup-ритуал. Частина 1

Речі, які спрощують мій makeup-ритуал. Частина 1

Привіт MakeupClub 🖤

Хочу поділитися набором речей, які значно спрощують мій улюблений ритуал – нанесення макіяжу. Щось я використовую вже багато років, а щось стало для мене лише нещодавно відкриттям.

І, можливо, я підкажу комусь знайти собі щось новеньке.
Як ви зрозуміли з назви, частин буде кілька, відповідно в кожній частині буде показано чергового помічника.

P.S. Фон із книги я підібрала випадковим чином, не зважаючи на назву розділу. Вийшло крипово-кумедно і я вирішила залишити 😈

Український бренд Wobs
Колекція Dark Chocolates

Пензель W3010 призначений для делікатного прочісування вій і брів. З його допомогою металевих зубчиків можна видалити грудочки туші та розділити вії. Другу сторону можна використовувати для укладання брів після гелю/ мила для брів. І з цими завданнями він чудово справляється.

Пензель має металеві зубчики, які дуже міцні та загострені на кінці.

Форма: плоска.

Матеріал корпусу: пластик.

Матеріал зубчиків: метал.

Довжина зубчиків: 8 мм.

На обоймі є витончена гравірочка лого-назва бренду. Також є затискач пензля, який і утримує щіточку біля ручки.

Матеріал: метал.

Довжина обойми: 2,5 см.

На ручці також є лого-назва бренду і внизу вказаний номер пензлику, який не стирається.
Сама ручка легка, зручна та комфортна по довжині.

Колір ручки: чорний.

Матеріал: пластик.

Довжина ручки: 12,5 см.

Спочатку я думала, що щіточка колотиметься, але на практиці вона дуже приємна. Користуюся щоразу, коли мені трапляється не дуже якісна туш, яка склеює мої вії або влаштовує вакханалію з грудочок. Після використання я одразу видаляю надлишки звичайною водою. Водостійку туш доведеться прибирати двофазкою, тому що навіть звичайна міцелярка не впорається.

І служить цей пензель мені кілька років.

Дякую що заглянула, лови пурпурне серце 💜