Свідома клієнтка

Магнітний тримач для мила Najel

Магнітний тримач для мила Najel

Магнітний тримач для мила від французького бренду Najel я обрала на подарунок для близької людини, поціновувача мила, і вона сказала, що тримач класний 🥰

Магнітний тримач складається з двох функціональних частин: присоски з магнітом, котру можна прикріпити до плитки у ванній, дзеркала або раковини, та металевої “квітки”, котра вставляється в мило. Розміри тримача невеликі, металева “квітка” за діаметром як монета у 10 гривень, тобто вона не заважатиме використовувати мило, насічки на ній не гострі, навіть якщо використати мило майже до кінця і дійти до металу тримача, порізатись ним неможливо. Магніт доволі сильний, притягує до себе “квітку” добре. На коробці зазначено, що тримач продовжує життя милу, ще б пак, мило добре сушиться, не замокає, конструкція продумана таким чином, щоб між милом та стіною лишався простір.

Магнітний тримач для мила Najel

Виробник рекомендує цей магнітний тримач для традиційного алеппського мила масою у 200 грамів або меншого, але ми ж то знаємо, що можна використовувати для будь-якого мила, не тільки алеппського 🙂

Як на мене, такий цікавий аксесуар для ванної кімнати, мильниця-магніт, це дійсно гарний та оригінальний подарунок, який додає використанню мила певного шику, і я б теж була не проти такий отримати 🙂