Demchenko Alina

Продукт, завдяки якому я дізналась про бренд : Sane Cleansing And Whitening Mask

Продукт, завдяки якому я дізналась про бренд : Sane Cleansing And Whitening Mask
Продукт, завдяки якому я дізналась про бренд : Sane Cleansing And Whitening Mask
Продукт, завдяки якому я дізналась про бренд : Sane Cleansing And Whitening Mask
Продукт, завдяки якому я дізналась про бренд : Sane Cleansing And Whitening Mask
Продукт, завдяки якому я дізналась про бренд : Sane Cleansing And Whitening Mask

Ще восени, мені трапилась нагода протестувати цю маску. Маленький пробник зумів викликати цікавіть до продукту і тому на моїй поличці, стоїть ця маска.

Головною цілью маски , як зазначує виробник , є очищенні і відбілення. Продукт містить в складі оксин цинку і комплекс деяких інших компонентів, які повинні регулювати роботу сальних залоз та покращити загальний вигляд і стан шкіри.

Мій флакон - майже порожній, тож я склала повноцінну думку про нього. Зазначу чесно : хоча виробник пише, що треба використовувати маску 2-3 рази на тиждень, я з цим погано впоралась. Але навіть не регулярне використання, показала її дію.

В мінімалістичній тубі, яка має класичний для бренду дизайн, знаходиться білосніжна рідина, не сильно щільна. Вона не має специфічного аромату, як на мене він взагалі майже відсутній. Як можна побачити на свотчах, текстура ближча до емульсії і лягає на шкіру тоненьким шаром. Найзручніши спосіб нанесення - пензлик. Пальцями теж можна, але через рідку текстуру, це буде займати більше часу, та й не факт, що все навколо буде чистим)))

Після нанесення, маска трошки відчувається на шкірі. Печіння чи дискомфорту вона не викликає. Перший час, стягування не викликає, але варто пам'ятати, що якщо ви будете сидіти з нею більше 15 хвилин - то ви його відчуєте ( не дарма там пишеться час). Змивається маска середньо : руками треба повазитися, але якщо взяти спонж - діло почне куди скоріше просуватися.

Після змивання нема ні відчуття стянутості, ні печіння, жодного неприємного відчуття. Натомість шкіра виглядає гарно, вона дихає і по відчуттям наче зволоженна. На дотик вона приємна, гладенька. Маска гарно прибирає лущення, а також - допомагає зменшити запалення.

Не дивлячись на те що основною метою маски є відбілення, на собі я його особливо не відчула. Я відчула те, що вона допомагає зменшити запалення, помітила що прибирає плями після них і гарно очищує.

Так як маска вже майже закінчилась а враження від неї в мене тільки гарні, я поки - не буду замовляти собі ще один флакон. Вся справа в тому, що ризикнувши, я протестувала "молодшу сестру" цієї маски - Tsukerka Face Mask. Вона має схожий склад, однаково працює на моїй шкірі і головне - в ній мені текстура подобається більше . ( про маску : https://club.makeup.com.ua/post/35834/)

Але цей засіб дійсно доказує те , чому на нього на багато більше гарних відгуків а ніж негативних. Тож якщо вам до рук попадеться пробник - обов'язково протестуйте)

Продукт, завдяки якому я дізналась про бренд : Sane Cleansing And Whitening Mask
Продукт, завдяки якому я дізналась про бренд : Sane Cleansing And Whitening Mask
Продукт, завдяки якому я дізналась про бренд : Sane Cleansing And Whitening Mask