Швець Карина🤍

ROSABELLA | Протизапальна сироватка "PORE PURIFYING"

ROSABELLA | Протизапальна сироватка "PORE PURIFYING"

Давно я поклала око на цю сироватку, а на виході отримала її для знайомства від красуні krutoguuz🤍

Цей засіб призначений для для м'якого матування, звуження і очищення пор, профілактики появи чорних цяток та висипань, а також полегшення запального процесу - це вказує сам виробник. Ну не диво?

Моїй шкірі точно необхідні всі ці ефекти, а чи отримала я їх?

ROSABELLA | Протизапальна сироватка "PORE PURIFYING"

Не буду описувати пляшку і всі ці зовнішні моменти - все видно на фото, зроблено доволі якісно та зручно. Єдиний момент - під кінець помпа почала сильно заїдати, тому доводилось щоразу відкривати її, щоб вилити засіб з пляшечки.

Сироватка на основі рослинних саліцилатів (а саме кори верби). Багато є інформації про те, що екстракт кори верби є природною альтернативою саліциловій кислоті і діє більш мʼяко.

🌳AQUA - Вода, основний розчинник.

🌳Заспокійливі: CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER/LEAF/STEM WATER, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, LACTOBACILLUS FERMENT LYSATE, SALIX NIGRA (BLACK WILLOW) EXTRACT, MAGNOLIA OFFICINALIS BARK EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, CAMELLIA SINENSIS (GREEN TEA) LEAF EXTRACT, AZULENE.

🌳Пробіотики та пребіотики: LACTOBACILLUS RYE FLOUR FERMENT, INULIN, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE.

🌳Вологозберігаючі: PENTYLENE GLYCOL, 1.3-PROPANEDIOL, TREHALOSE, BIOSACCHARIDE GUM-1.

🌳Заспокійливі і протизапальні: METHYLSULFONYLMETHANE, ECTOIN, COPPER PCA.

🌳Захисні і антиоксидантні: POLYGLUTAMIC ACID, CHLOROPHYLLIN COPPER COMPLEX.

🌳Емоленти і кондиціонуючі компоненти: ISOAMYL LAURATE, ISOAMYL COCOATE, SORBITAN CAPRYLATE.

🌳Консерванти: BENZOIC ACID, XANTHAN GUM, ARGININE.

Сироватка такого зеленуватого кольору, мутна, з ароматом хлорофілу.

З часом зелений пігмент почав збиратися на стінках баночки, але я думаю це нормально, адже хлорофіл і справді присутній у складі.

А тут, дівчата, якось печально.

Я взагалі не зрозуміла цю сироватку, хоча використала майже повну баночку (приблизно 3/4).

Про матування тут взагалі і мови не йдеться однозначно, вона не себорегулює від слова зовсім.

Єдиний помічений стабільний ефект - це гарне зволоження без переобтяження. Засіб не відчувається на шкірі і для жирної шкіри (особливо на літо) це топ.

Цілком можливо, що вона трохи стримувала появу нових комедонів, а можливо, що це робили кислотні очисники, ензими та адапален з бпо. Я не знаю.

Чесно, мені більше нічого про неї сказати) сироватка не погана ні в якому разі, я дуже рада, що таки спробувала її і закінчила до останньої краплі. Вона мене добре зволожувала зранку і у вечори, коли я не користувалась Перолайтом, тому за це їй дякую)

Думаю, що вона однозначно може бути більш ефективною для шкіри, яка не настільки загартована активами, як моя.

Для моєї тут більше спрацювали зволожуючі і заспокійливі компоненти у складі (а їз там справді багато, склад дуже класний і «чистий»).

Рекомендую спробувати, до речі у ROSABELLA є пробники їх засобів. Шкода, що бренд не представлений на makeup)