Zhukovka 🌸

Erborian BB Cream Baby Skin Effect SPF 20ВВ dore-крем з ефектом "Шкіра як у дитини" ♡

Erborian BB Cream Baby Skin Effect SPF 20ВВ dore-крем з ефектом "Шкіра як у дитини" ♡

Привіт, крихітки мої ❤️

Сьогодні хочу розповісти про досить популярний ВВ крем Erborian .
Це французько-корейський бренд натуральної та ефективної косметики , яка поєднує у собі східні цінності та європейську якість .

ВВ крем представлений у 2 об'ємах 15мл і 40мл. Це досить зручно , адже спочатку можна спробувати мініатюру і далі вже наважитись на повномір .


Витрата досить економічна , тому при виборі об'єму також слід враховувати , як часто ви будете ним користуватись, адже після відкриття срок придатності лише 6 міс .


Текстура легка , в міру рідка , має приємний косметичний аромат притаманний тональним основам.


В роботі ВВ крем від Erborian зручний , можна досягти гарного результату як пальцями , так і спонжиком .


Має зручний тоненький носик .

Відтінок Clair світлий з сіруватим підтоном , але чудово розтушовується і підлаштовується під мій тон шкіри ( блідо-рожевий кольоротип ) .

Erborian BB Cream Baby Skin Effect SPF 20ВВ dore-крем з ефектом "Шкіра як у дитини" ♡

+ Ідеально вирівнює тон обличчя і робить пори максимально непомітним .

+ Зволожує шкіру .
+ Має гарний склад .
+ Не підкреслює недоліки (сухість, зморшки і тд).
+ Представлений у 2 об'ємах .
+ Палітра з 4х відтінків .
+ Легка текстура .
+ Економний у використанні .
+ Зручний у використанні .
+ Має захист SPF 20+.
+ Фініш напів глянцевий (ефект здорової шкіри).


Мінуси -

- Відбивається на одязі ( можна закривати пудрою).
- Не приховує сильні недоліки такі як вугрі ( додатково необхідний коректор при наявності недоліків ).