ДАРÍЯ КÓВАЧ

#myfavoritebrand

#myfavoritebrand

Я не змогла обрати 1, це буде просто не чесно, якщо я оберу когось одного.

Тому я долучаюсь до челенджу Дарина🦉

Та порушую правило🙈

Надто багато у мене крутих засобів, якими я роблю макіяж щодня. Вони заполонили мою косметичку і посунули абсолютно всіх моїх «фаворитів». У 2020 я обрала цей бренд для себе, про мою довговічну любов говорить пухнастий пензлик зі стертими літерами. Я повторювала їх мило для брів, яке не залишало білих слідів, тримало впродовж дня і не підвело жодного разу. А також підводка з найстійкіших,яку я також повторювала вже не раз.

У 2024 любов лиш посилилась, для мене це особливий бренд.

У нас з ними були і радості, і трохи суму (коли мені індивідуально не підійшли пінки для душу)

Але до них у мене особлива любов. По-перше неймовірно крута команда, яка надихає. Їх креативні ідеї і втілення. Їх комунікація і швидке реагування на будь-яку проблему.

Зараз у мене лише два засоби від них залишилось, адже всі інші я використала до останньої краплі.

І їх маску-паску (вона реально схожа на глазур) я вже поклала око, просто фізично не встигаю усім користуватись.

І ви памʼятаєте, мої любі Mermade, ми всі дуже чекаємо від вас spf захисту. Бо це справді надважливий продукт і ми всі, я так точно, розкупимо його одразу. Впевнена, що це буде супер крутий продукт і постійно sold out🙈

Зараз я з задоволенням користуюсь сироваткою, цією чудовою новинкою і я знаю, що повторюватиму її ще і ще. Моя шкіра в бездоганному стані.

А спрей-кондиціонер, просто знахідка для мого волосся.

Я не можу залишити цей бренд осторонь. Він розчулив мене, пробудив в мені емоції моєї душі. Я обиратиму і надалі цей бренд для себе

Я нещодавно показала всі продукти, багато з вас пропустили ці дописи. Тому зазирайте на сторінку, вони варті вашої уваги

Ось такі у мене улюблені бренди.

Як ставитесь до цих брендів ви?

Обіймаю 💌