Тетяна Веласкес

ТОП-5 КРАЩІХ ТОНАЛЬНИХ 2022 року!

ТОП-5 КРАЩІХ ТОНАЛЬНИХ 2022 року!

Привіт! З вами знову Тетяна Веласкес - ваш персональний б'юті-експерт. І сьогодні я розкажу вам, які саме тональні креми були моїми фаворитами у 2022му році. У році, коли наші з вами обличчя "впали". І треба було якось тримати себе в руках, а обличчя в красі. Тому до справи!

ТОП-5 КРАЩІХ ТОНАЛЬНИХ 2022 року!

Це просто топ тональник для комбі, нормальноі і схильної до сухості шкіри. Середнє покриття, як впорається майже зі всіма проблемами.👌 При чому виклядає дуже-дуже красиво на шкірі! Вирівє текстуру шкіри, фотошопить і підсвічує з середини! Обожнюю❤️ його як для себе, так і для клієнтів! Фініш напівматовий з легким сяйвом з середини! Найходовіші відтінки #105, #106.

Увага! Не підійде для шкіри з шелушінням або дуже жирної!

Це просто вогонь🔥 для тонкої, сухої, вікової та норм шкіри!!! Чому??? Бо це вогонь за 150-200 грн! Тон, який мене підкорив! Мене!!! А я маю десятки люксових тональних у кейсі!!! Класне покриття, дуже живий сяючий фініш, класні відтінки і спф 30!!! 💪 А який шикарний ефект на шкірі!!!! Мммм... Нонсенс для масс-маркету! Рекомендую щіро!!! Ходові відтінки #401, #402.

Та сама історія, що і з попереднім! Класний, легкий у використанні, з дуже натуральним ефектом на шкірі🥰. Дає середнє перекриття. Наноситься дуже легко і красиво! Величезний СПФ 45+. І дуже багато відтінків. Але треба обирати обережно!☝️

Нюанс! Тільки для сухої і нормальної шкіри! На жирній пливе миттєво!

А ось це все супер-тон для комбі і жирної шкіри! З щільним стійким покриттям, яке при своєму матовому фінішу дає дуже натуральний і красивий ефект! Не лягає маскою! І має нереальний ефект блюру (фотошопу). Мільйон відтінків! Рекомендую звернути увагу на відтінки #140, #150.

УВАГА! Щільне покриття! Для вечірніх і дуже стійких макіяжей!!! Не на кожен день ♥️

Прям відкриття року від італійського мас-маркет бренду!!!! Матовий тон з ефектом світловідбиваючих часточок у дуууже легкій текстурі! При цьому!!!!! Нереальна пігментація і мегапокриття однією краплинкою!!! 😱 А ще!!! Ще ідеальний матовий фініш з живим ефектом! Ніякий матовий тон так не сідає! Шок і любов! Для всіх типів шкіри окрім сухої і віковоі!

УВАГА! Тон окислюється на 1.5-2 тони! Беріть відтінок світліше ніж ваша шкіра!

Дівчата, це я накидала вам мій особистий топ для себе і роботи. Тони, які я щіро люблю і використовую з задоволенням! У наступному відео хочу зробити підбірку своїх улюблених бюджетних тональних кремів. Чи цікава вам ця тема? Варто робити огляд??? Чекаю ваші відповіді у коментарях 💋