Дарина🦉

Органічний інтимний гель без ароматизаторів

Органічний інтимний гель без ароматизаторів
Органічний інтимний гель без ароматизаторів

Привіт! Сьогодні про жіноче, а саме про приємну знахідку від нашого бренду Feel Fine. Я давно бачила на сайті цей бренд, але не цікавилась ним, і чесно кажучи , я просто не знала, що він наш!

🌸Тож придбалала цей гель і популярні прокладки з аніоновим чіпом (ну мені дуже хотілось спробувати, що це!? Бо реклами з ними я бачила багато, але то в наступному дописі).

🌸Особливості Feel Fine Intimate Gel від Feel Fine:

- виконаний в компактному флаконі з помповим дозатором;
- делікатний склад адаптований до інтимної гігієни всіх типів шкіри;
- без речовин, що провокують її сухість, подразнення, почервоніння;
- ефективно видаляє різноманітні забруднення, неприємні запахи;
- сприяє зростанню «позитивної» мікрофлори;
- запобігає появі сухості, тьмяності, лущень;
- тішить протизапальними, заспокійливими перевагами;
- містить екстракт гамамелісу та танинів дубових галлів;
- нормалізує і підтримує гідробаланс епідермісу;
- пришвидшує його регенерацію, клітинне оновлення;
- вирізняється антисептичними, антибактеріальними властивостями;
- природні амінокислоти прискорюють процес загоєння механічних пошкоджень;
- бета-глюкан нейтралізує негативний вплив зовнішніх факторів;
- запобігає тертю від складок одягу, появі прілості;
- дарує тривале відчуття свіжості та прохолоди.

🌸Склад:

Aqua, Coco-Betaine*, Disodium Cocoyl Glutamate*, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolyme, Glycerin*, Beta-Glucan*, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf Extract*, Quercus Infectoria Gall Extract*, Lactic acid, Sodium Levulinate*, Sodium Anisate*, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Arginine*, Leucine*

* компоненти із органічним сертифікатом.

🌸Гель представлен в щільному пластиковому флаконі (білого колбору), з назвою засобу та бренду. На звороті є вся необхідна інформація для споживача.

🌸Дозатор- помпа, гарно працює з першого разу. Об'єм 250 мл. Упакован в картону коробку, де також є вся необхідна інформація. Строк придатності після відкриття 6 місяців.

Дуже сучасний та стриманий дизайн, мені таке подобається.

Органічний інтимний гель без ароматизаторів
Органічний інтимний гель без ароматизаторів
Органічний інтимний гель без ароматизаторів
Органічний інтимний гель без ароматизаторів

🌸Аромат - ледь можно вловити свіжий трав'яний аромат, але можно сказати, що аромату немає (в перше використання я його не відчула зовсім).

🌸Текстура - рідка "густа" водичка, прозоро-коричневого кольору. Завдяки своїй консистенції,;гель дуже економічний в використанні. Піноутворення маленьке. Приємна текстура до шкірі, добре розподіляється, та без труда змивається водою, не залишаючи після себе ніяких слідів.

Використовую 1-2 рази на день.

🌸Що сподобалось?

💦Гель дуже гарно, але делікатно очіщує

💦Відчуття свіжості та прохолоди протягом тривалого часу

💦Гарно та миттєво заспокоює шкіру (використовувала під час гоління , це прям кайф)

💦Ніякої сухості (як після інших засобів), гарно прибирає лущення та сухі ділянкі (особливо ділянкі, де було тертя (після невдалих прокладок), після використання гелю, миттєве полегшення!

💦Знімає почервоніння

💦Нейтралізує неприємні запах, в період критичних днів, цей засіб в топі!

💦Має антисептичні та антибактеріальними властивості

💦Просте та економічне використання

Дуже задоволена, цим засобом, і обов'язково повторю ще! Я якими засобами користуйтесь Ви?!

Всім дякую🦉 Піклуйтеся про себе!