krislemly

Art Line | Догляд за обличчям

Art Line | Догляд за обличчям

Привіт! Нещодавно мені на тестування потрапила лінійка засобів від нового для мене бренду Art Line, про який раніше я навіть нічого не чула, тому було дуже цікаво спробувати. І я вже готова ділитись своїми враженнями.

Дизайн пінки виконаний у єдиному стилі для продукції цього бренду.

На етикетці є вся необхідна інформація: склад, метод застосування, термін придатності, виробник.

Помповий дозатор, закритий захисним ковпачком. Працює дозатор справно, не заїдає.

Пінка білого кольору, м'яка та ніжна. Але при цьому досить міцна.

Віддушки у пінки немає, тому аромат просто косметичний.

Під час та після вмивання з пінкою моя чутлива шкіра не червоніє, не пересихає, не лущиться, жодних не приємних відчуттів не виникає. Я помітила, що після вмивання з'являється красивий здоровий глянець, пори трохи звужені, шкіра в загальному чудово почувається. Шкіра гарно очищена. Звісно із зняттям макіяжу пінка не впорається, але вона і не повинна виконувати цю функцію. Вмиваюсь нею після зняття макіяжу оліогелем або міцеляркою, щоб змити залишки.

Засіб представлений у пластиковій прозорій тарі з розпилювачем. Вся необхідна інформація про товар знаходиться зі зворотного боку, зазначений склад, як користуватися, про виробника та багато іншого.

Зверху знаходиться прозора кришка, яка щільно закривається і легко відкривається.

Під нею дозатор у форматі спрею. Мені подобається такий формат, адже можна наносити як на ватний диск, так і одразу розпилювати на обличчя.

Кольорового пігменту тонер не має, основа повністю прозора, без дрібного шиммера та перламутру.

Текстура у засобу - як вода. Прозора рідина, не липка, не жирна.

Тонер я завжди наношу після попереднього очищення обличчя. Наноситься засіб дуже м'яко, комфортно.

Зволожує та освіжає засіб відмінно. Шкіра після очищення та застосування відразу стає м'якшою та ніжнішою.

Відсутнє почуття сухості та стягнутості.

Сам флакон виконано із якісного матового скла. Вітамін С - дуже примхливий інгредієнт. Він вкрай сприйнятливий до дії сонячного світла. Тому всім засобам на основі вітаміну С необхідна герметична непрозора упаковка. Це пакування мені виглядає в цьому плані трішки не надійними, тому зберігаю флакончик в темному місці.

Дозатор – піпетка. Вона працює справно. Легко набирає продукт і легко його віддає.

Аромат дуже яскравий, цитрусовий, відчутні ноти мандаринки та лимону.

Консистенція густа, набагато густіша за воду, розтікається досить повільно.

Текстура засобу дуже приємна, легка, добре розподіляється по шкірі, вбирається за кілька хвилин. Залишає після себе сатиновий фініш, причому це не жирний блиск, а саме ефект сяйва шкіри зсередини, який мені дуже подобається.

Жодного негативного впливу на шкіру я не помітила. Нових висипів у період використання сироватки не з'явилося. Візуально шкіра стала гладшою і свіжішою.

Але поки освітлення та вирівнювання тону шкіри не помітила, мабуть потрібне більш тривале застосування.