Оксана Князєва

Valmont Hydra3 Regenetic Cream

Valmont Hydra3 Regenetic Cream

Коротенький огляд на кремчик від швейцарського бренду ,який часто можна побачити на поличках парфумерних і косметичних магазинів преміум класу.

Не думайте що я там скупляюсь ,ви теж туди ходите оригінальні парфуми нюхати 😁

Коли бачиш цей бренд одразу перше питання «Чого так дорого ?»

Цей бренд дуже популярний в Европі і дійсно вважається елітним. З 1905 це була клініка в Альпах (по нашому можна сказати санаторій 😂) який спеціалізувався на реабілітації та відновленні здоров’я заможним і відомим клієнтам з усього світу,таким як члени королівської родини ,Коко Шанель та ін.

В 1985 році вони почали виробляти косметику і завдяки своєму преміальному статусу клініки, високої якості косметики та швейцарському походженню, Вальмонт входить до обмеженого кола брендів, популярних серед бізнес-еліти , політиків та ін.

Через ефективність засобів ,бренд й досі не втрачає своєї популярності ,але тепер придбати косметику може кожен смертний

Valmont Hydra3 Regenetic Cream

Гіалуронова кислота - ефективно утримує вологу в клітинах епідермісу, тим самим запобігаючи зневодненню, роблячи шкіру більш м'якою і еластичною. Розгладжує зморшки, запобігає появі пігментних плям, тонізує і освіжає обличчя.

ДНК і РНК ліпосоми - збільшують на 300% проникнення потрійної ДНК. Містять жирні кислоти для зміцнення міжклітинного цементу.

Біоміметичний ліпідний комплекс - потужний активатор гідратації. Позбавляє шкіру від сухості і відчуття стягнутості, усуває вікові та мімічні зморшки

Потрійна ДНК - Ексклюзивна техніка щеплення, застосована до ліпідного ланцюга (стеаринова кислота), фіксує молекулу ДНК у верхніх шарах шкіри і забезпечує поступове вивільнення вологи для оптимального зволоження і захисту шкіри. РНК, прищеплена з допомогою тієї ж техніки, насичує шкіру життєвою енергією, відновлює ідеальний баланс зволоженості шкіри

Алантоїн - сприяє відновленню епідермісу, нейтралізує шкідливий вплив вільних радикалів, відновлює бар'єрні властивості шкіри

Масло жожоба - розгладжує зморшки і ефективно бореться з сухістю шкіри. У його складі є амінокислота, що нагадує колаген. Цей білок надає еластичність і пружність шкірі. Містить вітамін Е у високій концентрації, який є антиоксидантом.

Оливкова олія - багата жирними кислотами і вітамінами A, D, E, K, які живлять і покращують колір обличчя, зберігаючи тургор шкіри і рельєф овалу

Мініатюрка 5 мл,але розхід крему маленький.

Мені вистачило його на 1 тиждень ,за який можна добре оцінити результат. І ще знайшла таку штучку для маленьких кремчиків ,щоб можна було видавити все до останньої каплі 😅

Крем середньої густоти ,легко розподіляється по шкірі обличчя але по відчуттям трошки маслянистий.

Аромат квітковий,мені нагадує бузок. Запах досить ніжний і швидко вивітрюється.

При першому нанесенні ,я думала що зараз моє обличчя стане жирним блінчіком😅

Але ні ,він швидко поглинається в шкіру і залишає після себе дуже гарне сяйво наче з середини,шкіра із тмяної стає дуже зволоженою та гарною.

*Коли знімала текстуру нанесла на руку і втерла тільки на одну половину руки,щоб різниця була помітна .

При цьому шкіра на дотик не жирна ,а ,ніжна та бархатиста.

На крем добре лягають тональні засоби,з ними шкіра взагалі виглядає наче фотошопною,або наче хайлайтер нанесли під тон. Але це працює з легким покриттям ,типу флюїдів,або не дуже плотними вв кремами.

Крем звістно крутий, мені сподобалось наносити його ввечері,коли відчуваю що шкірі недостатньо зволоження.

На ранок шкіра як новенька, зморшків як не було і цей ефект зволоження тримається цілий день.

Тому зранку,після вмивання, я не наносила додаткову зволожуючу сироватку, а тільки спф і шла на роботу.

Було цікаво спробувати, щоб зрозуміти як то кажуть «за шо такі гроші?!» але повний розмір за 9 тисяч я звістно купляти не буду, я поки що ,не стала міліонеркою 😂

А витрачати частину зп на один крем шось не горить 😅

Може якось ще придбаю міньку ,в тревел форматі дуже зручно тримати в сумочці такий експрес відновлюючий засіб.