ewigkeit

Зволожувальний крем CeraVe

Зволожувальний крем CeraVe

У мене комбінований тип шкіри, хоча іноді бувають відчуття легкої стягнутості після вмивання. І на подив мені чудово підійшов цей крем, призначений для сухої та дуже сухої шкіри. На відміну від емульсії для вмивання, яка теж призначена для жирної шкіри, але абсолютно мені не підійшла -> -> https://club.makeup.com.ua/post/35915/

Крем має щільну, але не жирну текстуру, добре вбирається та не залишає відчуття липкості та жирності. Шкіра після нього зволожена та м'яка. Не забиває пори, не викликає подразнень. Запаху крем не має.

Комфортно відчувається як на обличчі, так і при нанесенні на тіло, т.к. це крем не тільки для обличчя, а також для всього тіла.

Але все ж таки я не дуже впевнена, чи підійде він людям з дійсно сухою шкірою. Мені здається, зволоження буде недостатньо. Та звичайно, все дуже індивідуально.

Призначення: відновлення, живлення, зволоження

Інгредієнти: вітамін е, гіалуронова кислота, кераміди, цераміди

Особливості:

- підходить для сухої і дуже сухої шкіри обличчя і тіла;

- при виготовленні засобу використовується технологія MVE (запатентована система доставки зволожувальних інгредієнтів);

- кераміди допомагають відновити та підтримати природні бар'єрні властивості шкіри;

- гіалуронова кислота допомагає зберігати природну вологість шкіри;

- некомедогенний, без ароматизаторів;

- розроблений дерматологами.

Зволожувальний крем CeraVe
Зволожувальний крем CeraVe