Kristina S

Крем-суфле для тіла Tink "Mango & Milk Proteins"

Крем-суфле для тіла Tink "Mango & Milk Proteins"
Крем-суфле для тіла Tink "Mango & Milk Proteins"
Крем-суфле для тіла Tink "Mango & Milk Proteins"
Крем-суфле для тіла Tink "Mango & Milk Proteins"
Крем-суфле для тіла Tink "Mango & Milk Proteins"

З приходом тепла,зволоження шкіри не втрачає свою актуальність,проте хочеться змінити жирні текстури на більш легкі і невагомі. Я обрала новинку від Tink - крем-суфле з ароматом манго і поцілила у саме 🍏


Новинка представлена у чотирьох ароматах: кокос-ваніль, гуава-м'ята,манго-молочні протеїни та авокадо-мигдальна олія. Кожен засіб має різні активні компоненти.
Я вже знайома з Tink. Все почалося з кремів для обличчя та бомбочки для ванни,а тепер маю і засіб для тіла. 

Дуже нагадує десерт. Пластикова прозора тара з еластичною кришкою із тонкого пластику,що знімається.

По периметру наклеєна етикетка з мінімалістичним дизайном. На кришці продубльована основна інформація.

Об'єм 250 мл.

Після відкриття рекомендовано використати протягом 6 місяців.

Кремова,невагома. За рахунок цього витрата засобу мінімальна. Має світло-жовтуватий приємний колір.
Крем швидко перетікає,якщо перевернути баночку. Тому,потрібно бути обережним.

Під час нанесення він без проблем розподіляється рівномірно по шкірі. За декілька секунд всотується і не залишає жодного маслянистого сліду,лише м'якість та зволоження. Іноді не має часу або сил чекати,тому це ідеальний варіант,щоб нанести і піти відпочивати ввечері,або займатися своїми справами зранку.

Одразу з баночки відчувається не таким насиченим. Це ніби манговий йогурт або молочний коктейль. Аромат такий, як і консистенція - приємний та легкий.При нанесення на тіло розкривається більш насичено,нагадуючи справжнє стигле манго.
На тілі відчувається близько двох годин і поступово сходить нанівець.


Склад містить мінеральну, олію Ши,гліцерин, екстракт молочних протеїнів та екстракт індійського манго.
Саме молочні протеїни я раніше не зустрічала у своїх косметичних засобах,або не звертала уваги. Вони прискорюють процес відновлення, мають високу протизапальну дію, мінімізують реакцій викликані подразненням шкіри. Мають стимулювати процес зростання молодих клітин ,оновлювати епідеміс і активувати синтез колагену.

Після використання крему-суфле шкіра стає м'яка та зволожена. За час застосування у мене не виникло негативних реакцій шкіри. Мені дуже сподобався аромат - приємний і не нав'язливий, ідеальний на теплу пору року. Не має відчуття,що його забагато і хочеться змити.
Спочатку мені здавалося,що від такої легкої консистенції та швидкого всотування буде мінімальне зволоження,але виявилося навпаки.
Дизайн,аромат та консистенція виглядають дуже апетитно 💛