Anastasia Holubenko

Любов з першого використання - це про пінку Heimish All Clean Green Foam pH 5.5

Любов з першого використання - це про пінку Heimish All Clean Green Foam pH 5.5

Найніжнішої, найприємнішої, найкомфортнішої пінки в мене напевно ще не було 😍

Нехай пробачать мене мої улюблені гелі відь CeraVe, але у них з'явився конкурент 🤭

Але про все попорядку, давай розглянемо головні характеристики засобу:

🔸Об'єм - 30/150 мл

🔹 Продукт представлений у пластиковій тубі з мінімалістичним дизайном, кришечкою фліп-топ (пластик не "дерев'яний", засіб досить легко видавлюється з туби)

🔸має НЕ яскраво виражений аромат, але він дещо нагадує особисто мені клей ПВА 🙈

🔹у складі містить екстракт центелли азіатської, який має протизапальну дію, та гідролат гамамелісу, що зменшує виділення себуму та заспокоює подразнення

🔸 підійде для усіх типів шкіри, особливо для чутливої, проблемної та сухої, адже вона досить делікатна, на м'яких ПАР

🔹Ціна - 150 грн за 30 мл, 350 грн за 150 мл (в середньому)

🫧 Water - вода

🫧 Potassium Laureth Phosphate - лауретфосфат калію - безсульфатний ніжний миючий засіб, має хороші очисні властивості

🫧 Glycerin - гліцерин, зволожувач

🫧 Lauryl Hydroxysultaine - лаурилгідроксісультаїн - м'яка ПАР, посилює піноутворювання

🫧 Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer - стабілізатор емульсії та регулятор в'язкості

🫧 Quillaja Saponaria (SOAPBARK) Bark Extract - Панама- дерево (мильне дерево), ПАР

🫧 Centella Asiatica (GOTU KOLA) Extract - екстракт центели азіатської, має протизапальні, заспокійливі, зволожуючі та антиоксидантні властивості

🫧 Hamamelis Virginiana (WITCH HAZEL) Water - гідролат гамамелісу, зменшує секрецію сальних залоз та заспокоює шкіру

🫧 Potassium Cocoyl Glutamate - ПАР, змішана калієва сіль аміду кокосової кислоти глутамінової кислоти

🫧 Citric Acid - лимонна кислота, хелатуючий агент

🫧 Coco-glucoside - глюкоцід кокосу - ніжне неіонне ПАР

🫧 Sodium Chloride - сіль натрію хлорид, регулятор в'язкості

🫧 Caprylyl Glycol - каприлілгліколь - емолент з антимікробними властивостями

🫧 Glyceryl Caprylate - гліцерил каприлат, пом'якшувач

🫧 Tromethamine - буферний розчин

🫧 Sodium Cocoyl Glutamate - кокоїл глутамат натрію, м'яка ПАР

🫧 Sodium Cocoyl Isethionate - кокоїл ізетіонат натрію являє собою складний ефір натрієвої солі або жирну кислоту, отриману з кокосової олії, м'яка ПАР

🫧 1, 2-hexanediol - розчинник

🫧 Disodium Edta - динатрієва сіль дигідрогена етилендіамінтетраацетату, комплексоутворювач, хелат

Як бачимо у складі присутні ніжні та делікатні ПАР які не будуть пересушувати, стягувати та не викликатимуть різні негативні реакції на Вашій шкірі. Ну чи не скарб? 🤗

Тільки видавлений з туби засіб, перед контактом з водою та вспінюванням має гелеву структуру.

Утворення пінки Ви можете спостерігати на 2гому фото в каруселі, при масажуванні обличчя утворюється ще більша та ніжніша пінка 🧖🏻‍♀️

Зазвичай мені для вмивання достатньо невеликої горошинки, яку я розприділяю та добре вспінюю подушечками пальців.

Але помітила таким момент - чим краще ви змочите обличчя та руки водою, тим краще вспіниться пінка. Бо інколи бувають у мене такі випадки з нею, що пінка майже не піниться, тоді додатково змочую пальчики і знову масажними рухами вмиваю обличчя.

Я власниця комбінованого типу шкіри, маю невеличке розацеа в зоні щічок, а отже, чутливі зони присутні.

Пінка Heimish All Clean в плані делікатного, але водночас гарного очищення підійшла мені ідеально

Не викликала особисто у мене жодних негативних реакцій, після неї шкіра не стягнута та не пересушена, як це буває з деякими вмивачками. Та не має відчуття ось цього "недоочищення", або навпаки "до скрипу", гарно видаляє залишки макіяжу після міцелярної води.

Це просто надзвичайно комфортна та якісна вмивачка, з веганським складом 🤩

Дуже дбайливе очищення за дуже приємну ціну.

Це моя перша і точно не остання баночка, придбаю ще точно не одноразово

Моя щира рекомендація, дівчатка ЦЕ СКАРБ! 🫶🏻

Обов'язково спробуйте хоча б мініатюрку і я впевнена це буде любов з першого дотику 🤌🏻

А чи користувались Ви даної пінкою? Сподобалась чи ні? Діліться в коментарях 🤗