Оксана Князєва

Аксесуари для волосся від MON MOU

Аксесуари для волосся від MON MOU

Затарилася шовковими резиночками для волосся))

Дещо придбала собі але більшість для подруги та її молодшої сестрички☺️

Аксесуари для волосся від MON MOU

Бренд має дуже стильне пакування ,кожен товар в брендованій картонній коробочці або пакетику.

Резинки з натурального 100% шовку не залишають заломів і не плутають волосся.

Дизайн простий але дуже естетичний, а різноманітна кольорова гама дозволяє підібрати виріб на будь-який смак,проте я більше обирала базові відтінки ,щоб підходили під більшість одягу.

Я обрала у білому та блакитному кольорі.

Продаються в картонних коробочках ,окремо кожна.

Резиночка дуже легка та приємна на дотик.

Блакитна прям вкрала моє серденько 💙тільки подивіться на цей колір 😍

Резинки зроблені дуже якісно, виглядають стильно і практично, а головне шовк мінімізує пошкодження та ламкість волосся

В набір входять 5 резинок базових кольорів: чорна, оливкова, бежева, нюдова та біла.

Ці я взяла для себе,в мене не густе волосся і обьемні резинки мені не дуже підходять,бо з ними волосся здається ще менше 😅

А такі тоненькі дуже класні, вони бережно фіксують волосся та гармонійно вписуються в будь-який стиль одягу.

І найголовніше вони не електризують,не пошкоджують і не виривають волосся.

Також ,окремо взяла дівчатам ,звичайну тоненьку у відтінку беж і набір із двох міні резинок у оливковому кольорі .

Супер об'ємна резинка з натурального шовку.

Це аксесуар, який неможливо не помітити ,бо за розміром вона величенька, приблизно з долоню. Резиночка відрізняється від попередніх тканиною ,вона не щільна ,а напівпрозора та неймовірно легка.

Ця резинка створена, щоб привертати увагу та ловити погляди.

Силіконову щіточку для тіла вже давно хотіла спробувати, бо читала багато хороших відгуків.

Щіточка повністю зроблена з силікону ,зручно тримати в руці.

Має дві сторони з різною формою та жорсткістю щетинок, які забезпечують мʼякий і делікатний або більш інтенсивний масажний ефект,що покращує кровообіг та сприяє розслабленню.

Виробник обіцяє що м'які силіконові щетинки забезпечують ніжне та якісне очищення шкіри без ушкодження та їхня густота та довжина сприяють кращому спінюванню та економічному розподілу засобу для душу по всьому тілу.

Ну ,подивимось на практиці як воно буде ))