Ya Yana

Блиск для ідеального lip combo

Блиск для ідеального lip combo
Блиск для ідеального lip combo

Раніше я писала про рум’яна від бренду Paese: https://club.makeup.com.ua/post/35912/

А цей блиск із тієї ж лімітованої серії.

У мене відтінок 02-Glow — на сайті це рожевий з золотими блискітками, але по факту він прозорий. І там не лише золоті, а й срібні блискітки. Таким чином створюється дуже гарне сяйво.

Аромат продукту дуже насичений. Це суниця з вершками, я відчуваю його досить довго і не набридає.

Аплікатор досить великий, м’який і приємний на дотик. Дуже подобаються такі, бо збирають на себе велику кількість блискіток і легко переносять на губи.

Помітила, що після цілого дня з цим блиском, губи ніби після бальзаму. У складі міститься олія насіння малини, і певно, це саме той компонент, що забезпечує ефект зволоження та зберігає шкіру губ пружною.

Я використовую блиск самостійно. А також, як топовий шар після помади чи олівця. Так виходить домогтися максимально багато блиску і губи стають візуально більшими.

Помітила, що продукт представлений ще й у відтінку 03 – Sparkle. За свотчами на сайті він нагадує єдинорога ахах) думаю, варто спробувати.

Ось така знахідка для літніх сонячних днів❤️