Дарина🦉

Крем з мінералами SPF 35 для обличчя Alanakosmetiks

Крем з мінералами SPF 35 для обличчя Alanakosmetiks
Крем з мінералами SPF 35 для обличчя Alanakosmetiks

Привіт! Сьогодні про бренд, який мене покорив! Я шукала собі новий денний крем, мені хотілось легку кремову-гелеву текстуру, щоб матував або був схож на ВВ (бо наразі я не використовую тональний засіб), задовольнив потреби моєї проблемної шкіри, і ще, щоб це був наш виробник!

👩🏼‍🦰Alanakosmetiks - новий для мене бренд, який привернув до себе увагу своїм пакуванням (а саме яскравим принтом рудої дівчини - Це ж я🤣!). Зайшла почитати відгуки та подивитися асортимент, і дуже мене зацікавив - Крем з мінералами SPF.

35 для обличчя.

👩🏼‍🦰Особливості крему з мінералами від Alanakosmetiks (інформація з сайту):

- ніжна консистенція швидко абсорбується без липкої плівки;
- не дисонує з декоративною косметикою – чудова основа під макіяж;
- адаптований до потреб жирної, проблемної, комбінованої шкіри;
- позбавляє її надмірного сяйва, регулюючи секрецію;
- дбайливо звужує пори та зменшує їхню видимість;
- помітно коригує овал обличчя, ліквідуючи дряблість і обвисання;
- мідь РСА сповільнює формування передчасних вікових змін;
- повертає гладкість, пружність, еластичність епідермісу;
- зміцнює його захисний бар’єр, ліпідну мантію;
- SPF 35 нейтралізує негативний вплив зовнішніх факторів, зокрема – ультрафіолету;
- цинк РСА прискорює синтез ниткоподібних білків;
- стимулює регенерацію тканин, клітинне оновлення;
- збагачений 2 видами гіалуронової кислоти – зволожувальним компонентом;
- нормалізує й підтримує гідробаланс;
- запобігає трансепідермальній втраті води;
- містить комплекс натуральних рослинних олій: виноградної кісточки, мигдалю солодкого, чорного кунжуту, насіння маку;
- рослинні екстракти шкірки гранату, розмарину, шавлії пом’якшують загрубілі ділянки;
- тішить насиченим ароматом, що тонізує, освіжає, дарує тривале відчуття прохолоди.

👩🏼‍🦰Склад:

Helichrysum Flower Water, Urtica Dioica Water, Bis-Ethylhexyloxy-Phenol Methoxy-Phenyl Triazine, Polymethyl-Methacrylat, Methylene Bis-Benzotriazolyl, Tetramethylbutylphenol (Mbbt), Tinosorb Light Aqua S, Tinosorb M, Argania Spinosa Kernel Oil, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Coco-Caprylate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Behenyl Alcohol, Beta Glucan, Saccharide Isomerate, Аqua, Сitric Аcid, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Seed Oil, Glycine, Ethylhexylglycerin, Benzyl Alcohol ,Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Zinc Pca, Co2 Rosmarinus Officinalis Еxtract, Co2 Salvia Officinalis Leaf Extract, Hypericum Perforatum [Co2] Еxtract, Achillea Millefolium [Co2] Extract, Vitis Vinifera Seed [Co2] Extract, Sodium Hyaluronate, Copper Pca, Disodium Edta, Fragrance.

Тож поїхали!

👩🏼‍🦰По-перше, хочу відзначити це пакування! Виробник підійшов дуже тепло. Картонна коробочка, з зеленою стрічкою, та гарною рудою красунею на коробці! В середені, все дуже гарно та охайно упаковано. Листівочка в саме серденько, де написані побажання. Приємний призент - пробничок гелю для вмивання для жирної та комбінованої шкіри з саліциловою, молочною та бурштиновою кислотами.

Ну от тільки побачила - і вже такий настрій та емоції. Дуже гарно!

Крем з мінералами SPF 35 для обличчя Alanakosmetiks
Крем з мінералами SPF 35 для обличчя Alanakosmetiks
Крем з мінералами SPF 35 для обличчя Alanakosmetiks

👩🏼‍🦰Крем представлен гарному, зручному пластиковому флаконі (прозорий)- на якому назва бренду та засобу, ну і звісно ця дівчинка-красуня!. На засобі є вся необхідна інформація для споживача.

Дуже зручний дозатор-помпа, зверху міцна крищечка. Добре працує, не "плюється", гарно дозує кількість засобу. Об'єм 30 мл.

👩🏼‍🦰Текстура - кремово-гелева, дуже легка. Приємна до шкіри, без труда розподіляється по шкірі. Має кремово-корічневий колір, який дуже класно пристосовується до кольору вашої шкіри. На фініші мені нагадує легкий ВВ (на фото внизу можно побачи тонувальний ефект, на шию я не наносила (можно побачити контраст), я маю дуже бліду, білу шкіру.

Аромат - косметичний, трохи відчуваю солодкість та трав'яні ноти. На шкірі зовсім не відчуваю (тільки при нанесенні).

👩🏼‍🦰Мені подобається фініш, який перекриває маленькі почервоніння, надає гарного сіяння шкірі (не залишає жирного блиску та плівки). Гарно та швидко вбирається.

Комфортно поводить себе з сироватками, не скочується!

По текстурі дуже влучно, особливо на теплу пору року.

Крем використовую однин раз на день - вранці.

Ну таж же гарно. Вирішила спеціально повторити образ дівчинки. От саме за такі емоції я благодарна виробнику❤️!

Фото на обличчі, де можно побачити як крем:

  • перекриває маленькі почервонніння
  • робить пори менше помітними, прям згладжує їх
  • глибоко зволожує та живить шкіру (з першого використання гарно працює з лущенням)
  • вирювнює тон шкіри, шкіру гладенька на дотик та навіть на вигляд
  • хочу виділити ліфтінг ефект, він дійсно "підіймає" обличчя
  • освіжає зовнішній вигляд, надає віджуття прохолоди
  • спф

Як підсумок - дуже комфортний крем для жирної/комбіновоної шкіри, який задовольнив мої потреби та підняв настрій!

Дякую 🦉