saybeautyk

MЕRMADE PARTY CAKE

MЕRMADE PARTY CAKE
MЕRMADE PARTY CAKE

Нещодавно у MERMADE вийшла шикарна новинка - очищаюча та освіжаюча маска з каоліном і скваланом.

Новинка розірвала всі соцмережі завдяки своєму найкреативнішому дизайну - маска упакована в коробочку у вигляді трикутника святкового торту.

MЕRMADE PARTY CAKE

На коробці зазначена вся інформація про склад, спосіб застосування та терміни придатності.

Сама ж маска знаходиться у невеличкій баночці обʼємом 50 грн, з кришкою, що загвинчується.

Коли ви знімете кришечку, вас зустріне розкішний аромат сметанного крему, від якого течуть слинки🤤 це так і ніжно і водночас смачно, що я буквально хочу взяти ложку і зʼїсти маску!

Аромат нагадує мені запах крему для мого улюбленого торту «Кучерявий Івашка», який готує моя бабуся.

Або ж це також дуже схоже на запах бісквітного торту, який я часто пекла раніше і в якості крему був саме сметанний.

Пройдусь по основним інгредієнтам:

🍰Aqua (вода)

🍰Caprylic/Capric Triglyceride – пом'якшувальна речовина.

🍰Kaolin – очищувальний і абсорбуючий компонент.

🍰Glycerin – зволожувач.

🍰Coco-Caprylate – пом'якшувальна речовина.

🍰Cetearyl Alcohol – загусник і пом'якшувальна речовина.

🍰Glyceryl Stearate – емульгатор.

🍰Sodium Olivoyl Glutamate – поверхнево-активна речовина.

🍰Squalene – зволожувач.

🍰Tocopheryl Acetate – антиоксидант (вітамін Е).

🍰Hydroxyethyl Urea, Urea – зволожувач.

🍰Panthenol – заспокійлива і зволожуюча речовина.

🍰Trehalose – зволожувач і антиоксидант.

🍰Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin – консерванти

🍰Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Pullulan – плівкоутворювачі.

🍰Parfum – ароматизатор.

🍰Xanthan Gum – загусник і стабілізатор.

🍰Serine – амінокислота, зволожувач.

🍰Pentylene Glycol – зволожувач і розчинник.

🍰Sodium Hyaluronate – зволожувач (сіль гіалуронової кислоти).

🍰Quartz – абразив і наповнювач.

🍰Disodium Phosphate, Potassium Phosphate – регулятори pH.

🍰Potassium Sorbate, Sodium Benzoate – консервант.

🍰Benzyl Alcohol – консервант і розчинник.

🍰Mira – слюда, надає блиск.

Також наявні пігменти.

Текстура у маски легка і кремова, напівпрозора при нанесенні. Також містяться невеличкі сфери, які лопаються при розтиранні і в цілому нагадують мені пасхальну посипку)

Вона лягає на обличчя рівномірно - я наношу товстим шаром на 15-20 хвилин.

Великим плюсом даної маски є те, що вона хоч і на каоліні, проте не застигає на обличчі.

На самій масці написано «cleansing&refreshing», і бренд дуже вдало підібрав цю комбінацію слів).

Ця маска не дасть ефекту «чистки пор», тому що сама по собі вона доволі мʼяка (що очевидно зі складу).

На фото «до/після» видно, що пори трохи посвітлішали, але не на 100%.

Я використовую її реально більше для «рефрешу» - вона добре освіжає та помʼякшує шкіру, надає їй трохи сяйва та гарне зволоження.

Маска легко змивається, не залишаючи на шкірі жодної плівки чи жирності.

Сухості маска не провокує, вона навпаки зволожує.

Так як у мене шкіра проблемна, але в той же час зневоднена, то дана маска наразі є актуальним продуктом в моїй рутині.

Вона добре освіжає обличчя, трохи його розгладжує і освітлює вмістиме пор, при цьому ще і зволожує.

Ви не отримаєте нове обличчя, але мʼяку шкіру точно відчуєте) ну і додатковий кайф від аромату 🤍