Олена Романюк

Moschino Toy 2 Pearl

Moschino Toy 2 Pearl

Привіт 🌷 Я вже розповідала, що маю маленьку колекцію ведмежаток Moschino 🩷 Це мініатюри популярних ароматів Toy. Нещодавно я поповнила колекцію відносно новою перлинкою Moschino. Перлинкою у прямому сенсі, бо це Moschino Toy 2 Pearl 💜

Мій попередній відгук на Toy Boy і Toy 2 Bubble Gum можна прочитати нижче за посиланням

https://club.makeup.com.ua/post/25520/

Флакон розкішний навіть у мініатюрному варіанті 💜

Звісно, більше б хотілося, щоб і тулуб ведмежати був під стать неймовірному, сяючому відтінку приємної мордочки, але вже, як є. Так теж гарно 😉

Піраміда аромату (з сайту MakeUp):

Початкова нота: Лимон, Орегано, Сорбет
Нота серця: Жасмин, Пісок, Фрезія
Кінцева нота: Ветівер, Кипарис, Мускус

Аромат належить до категорії цитрусових та деревинних.

Рекомендують аромат, як унісекс (тут я цілком та повністю погоджуюся, що сподобається та буде доречним і на жінці, і на чоловікові).

І чесно, буде гарно на подарунок підлітку (як дівчинці, так і хлопцю), бо дуже крутий флакон та приємний, свіжий і чіткий аромат, з якими можна насолоджуватися своєю неповторністю.

Мені здається, що навіть, якщо ти не дуже великий гурман у світі парфумерії, але знайомий хоча б з яскравим ароматом Moschino I love love, то почувши Pearl, ти одразу зрозумієш, що то італійська школа, то Moschino!

За першим затестом, одразу думка, ну це ж Toy Boy!Але більш яскравий та насичений відомими нотами Moschino.

Лимони 🍋 одразу нас оточують вибухом свіжості, чітко заправленої прянощами трав.

Лимонів дуже багато, тому я одразу згадую I love love, але там солодка, лимонна шипучка, а в Pearl гострий, свіжий аромат скибок лимону. Хочеться додати одразу чогось хоч трохи солодкого.

На задньому плані звучать трави, дерево та трохи білих квітів (я їх обожнюю в парфумах, але тут мені їх мало)

За 5 годин на шкірі залишаються мускус та трохи деревини.

Післясмак на шкірі приємний, нетривіальний, до нього хочеться принюхатися та вгадати.

У мене стійкі асоціації з літнім садом чи маленьким хвойним лісом поблизу моря. Навіть відтінки коробочки натякають про це 🤔

Я б сказала, що це Toy Forest, лісовий ведмедик, який повернувся у свою природню стихію і живе в гармонії з навколишнім світом під зоряним небом.

Ось так, саме Toy 2 Pearl викликав у мене найбільше роздумів та споглядань свого неймовірного сяйва.

Чи раджу я аромат? Познайомитися з ним варто, це точно! Це Moschino, і цим усе сказано 🩷 Якщо вам подобається свіжість, лимони й трави, то однозначно варто спробувати 😘

P.s. на фото моя колекція, замовила повторно білого ведмедика Toy 2