saybeautyk

Та сама сироватка Mermade

Та сама сироватка Mermade
Та сама сироватка Mermade

Чомусь з самого анонсу цієї сироватки вона мені запала в душу більше всіх з нової лінійки. Мабуть, бо тут у складі є мої улюблені ромашка і комбуча.

Не довго я барилася і таки замовила її через декілька днів після старту продажів :)

Це перша моя сироватка від MERMADE.

Читайте повні враження нижче ⬇️

Та сама сироватка Mermade

Перше, що хочу сказати: вона дуже гарна!

Ця рожева піпеточка в поєднанні з ніжно-зеленим кольором виглядає дуже мило🥹

Але якраз піпетка і є найголовнішим мінусом, про який я напишу трохи нижче.

Обʼєм сироватки - 30 мл, що стандартно для такого типу засобів.

Замість класичної коробки у сироватки йшла цікава коробочка-пʼєдестал з віконечком, що теж виглядає ну дуже привабливо.

Склад, терміни придатності - вся необхідна інформація зазначена на самій баночці. Тобто, якщо ви викинете коробку, то точно не забудете, скільки придатен засіб після відкриття (6 місяців).

Аромат у сироватки легкий, травʼяний і свіжий. Я його майже не відчуваю, тому навіть не звертаю увагу)

Колір - ніжно-зелений. Обожнюю зелений у всіх його проявах 💚 тому ця сироватка точно про мене і для мене.

Текстура - сироватка густа, кремова. Для жирної/нормальної шкіри її може бути достатньо соло, тобто без крему) бо зволожує - вау.

💚Cannabis Sativa Seed Water, Aqua*– вода, настояна на насінні конопель

💚Pentylene Glycol, Propylene Glycol** – зволожувачі

💚Coco-Caprylate** – емолент

💚Prunus Armeniaca Kernel Oil (апельсинове масло), Helianthus Annuus Seed Oil (соняшникова олія)– рослинні олії, багаті на антиоксиданти та поживні речовини.

💚Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate – емульгатори

💚Hydroxyethyl Urea – зволожувач

💚Chamomilla Recutita Flower Extract – екстракт ромашки з заспокійливими властивостями.

💚Saccharomyces/Xylinum/Black Tea Ferment (комбуча), Centella Asiatica Extract – ферментований чай та екстракт центели з антиоксидантними та заспокійливими властивостями.

💚Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer – текстуризатор

💚Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate – консерванти

💚Tocopheryl Acetate – вітамін Е

💚Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal – ароматизатори

💚Citric Acid – регулятор pH лимонна кислота

💚CI 19140, CI 42090 – барвники.

Спочатку я спробувала сироватку на руці і мені дуже сподобалась її консистенція) неймовірно приємна.

Потім нанесла на обличчя і захват спав - для мене вона була надто важкою😟 перші дні мені навіть здавалося, що зʼявились нові висипання саме від сироватки.

Спойлер - висипання були рандомні, сироватка ні до чого)

З часом, при щоденному використанні цього продукту я помітила, що нових прищиків не зʼявляється. То були просто зальотні рєбята🤟🏻

Ось чому важливо тестувати доглядові засоби якомога довший період часу!

Я застосовую сироватку по такій схемі: щодня зранку і через день ввечері (чергую її з лікувальним засобом для шкіри).

Періодично я роблю пілінги - тоді прибираю препарат і починаю користуватись лише цією сироваткою.

Я брала сироватку саме з метою заспокоєння своєї іноді реактивної шкіри і це попадання 🎯

Без докорів сумління можу впевнено сказати, що це краща сироватка, яка в мене була за довгий період часу.

Вона дуже добре заспокоює шкіру, зволожує її, швидко реанімує після активів. Навіть в постпілінговий період сироватка показала себе з найкращого боку і швидко відновила мені спалені ділянки в периорбітальній зоні.

Шкіра мʼякенька на дотик і жодної сухості не відчувається.

Ба більше - я навіть після вмивання стала почуватись більш комфортно, тобто ефект, скоріше за все, накопичувальний.

Шкіра спокійна і зволожена.

Не закупорює пори, не провокує нових висипань. Мені взагалі здається, що на наявні висипання вона позитивно діє, знімаючи запалення.

Розумію, що це неможливо, але і комедонів стало в рази менше (хоча ця сироватка не містить активних компонентів, тож скоріше за все, це заслуга комплексного догляду).

І це пакування. Просто подивіться, що відбувається з «горлишком» сироватки 🫠

Через свою густу кремову текстуру сироватка постійно потрапляє на різьбу і залишається там. Це не дуже естетично та гігієнічно 🫠 мені здається, що для такої текстури потрібен дозатор.

Це було б більш зручно, бо з піпеткою кожен раз доводиться знімати ці залишки, щоб вони не засохли там. MERMADE, любі, зверніть, будь-ласка, увагу на цей момент! Бо сироватка реально якась КАЗКОВА, але піпетка 🤓

Звичайно ж так, так і ще 100 разів так. Давно я не бачила такого крутого ефекту саме від сироваток - зазвичай вони якось всі проходять мимо, толку мало.

Але від цієї я в захваті🥹

Повторювати буду точно і ще не один раз, навіть не дивлячись на піпетку, по якій все стікає. Взагалі байдуже, коли продукт настільки гарний і так підійшов 🥰

Всім, у кого шкіра проблемна, роздратована, суха, з почервоніннями, лущеннями - це мастхев! Вона працює, заспокоює та відновлює шкіру.

А ще часто буває на знижках, і тоді взагалі можна придбати по дуже приємній ціні.

Мені поки що підходили всі засоби для обличчя від Mermade, які я пробувала. Тож я планую і далі запроваджувати у свій догляд продукти цього бренду, на черзі в мене крем No! Boring days та флюїд Hydrate me more.

Але Take it eееasy - то любов 💚