saybeautyk

Найкрасивіша гідрогелева маска

Найкрасивіша гідрогелева маска
Найкрасивіша гідрогелева маска

Ця маска поки що є моєю фавориткою! Вона ідеальна у всьому.

Розповім про все по порядку.

Створена для тьмяної, втомленої шкіри, що потребує насичення.

Хочеш сяяти, як квітка? З волошковою маскою це можливо 💙

Гідрогелева маска представлена в обʼємах 20 і 70 г.

У мене версія на 20 г, бо вона йшла у наборі з 4 іншими масками. Такої кількості вистачає для двох процедур на обличчя.

Виглядає масочка як порошок з пелюстками квітів, який треба розвести з водичкою і швидко нанести на обличчя. За лічені хвилини маска застигає, утворюючи «желешку».

💙Glucose: Цукор, зволожуючий агент.

💙Sodium Alginate: Натуральний загущувач і стабілізатор, отриманий з водоростей.

💙Calcium Sulfate: Мінеральний компонент, текстуруючий засіб

💙Silica: Кремнезем, абразивний і матуючий агент.

💙Centaurea Cyanus Petals: Пелюстки волошки, мають заспокійливі властивості.

💙Centaurea Cyanus Flower Extract: Екстракт квітки волошки, заспокійливий і протизапальний.

💙Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate (and) Lecithin (and) Glycerin (and) Phenoxyethanol (and) Aqua / Water: Комплекс інгредієнтів для догляду за шкірою з пептидами, зволожувачами та консервантом.

💙Sodium Pyrophosphate: Водний стабілізатор та регулятор pH.

💙Fragrance

Навіть є пептид 🥰

Я витримую маску на обличчі 20-25 хвилин, як і рекомендує виробник.

Краще в цей час лягти і розслабитись, нічого не робити.

Маска легко знімається з обличчя, не видирає пушкові волоски.

Ефект від неї чудовий - обличчя зволожене і ДУЖЕ сяюче. От якщо у вас запит саме на сяяння шкіри - вона точно з цим допоможе!

Шкіра рівненька і мʼяка, подразнення заспокоєні.

На фото до/після спеціально наносила маску одразу після пілінгу, коли є подразнення і почервоніння та додаткова сухість шкіри - заспокоєння відчувається моментально.

Маска ще в процесі трохи охолоджує шкіру, тобто потенційно має властивість знімати набряки.

Просто подивіться на фото. Після першого ж нанесення я закупилась цими масочками, бо ефект видимий і такий засіб точно недуже зайвим у рутині)

Дуже подобається дія гідрогелевих масок на моїй шкірі, тож я планую користуватись ними на постійній основі. Тим паче у Joko Blend вибір прям величезний) на черзі в мене ще маска з календулою - обовʼязково розкажу і покажу результат на шкірі.

Дякую за увагу 💙