khoroshaeva

Невдала покупка під впливом спільноти...

Невдала покупка під впливом спільноти...
Невдала покупка під впливом спільноти...
Невдала покупка під впливом спільноти...
Невдала покупка під впливом спільноти...

Всім привіт✌️

DermoMed Intimo частенько з'являвся у стрічці клубу, дописи були дуже позитивними). Крім того, якщо зайти на картку цього товару, то там також тільки захоплення.

Я подумала, що це якийсь супер-гель і взяла на пробу, про що пошкодувала вже після першого використання.

Розповідаю докладніше👇

Гель представлений у класичному флаконі із пластику, який цілком зручний у використанні.

Дозатор-помпа, оснащений стопером. Він економічно виділяє засіб, не "плюється" та не тече.

Об `єм: 250 мл, витрата помірна

На makeup нема складу засобу, тому додаю його повністю:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Parfum [Fragrance], C12-13 Alkyl Lactate, Potassium Sorbate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Panthenol, Propylene Glycol, Cetraria Islandica Extract, CI 42051.

При покупці зовсім не звернула уваги на склад, бо відгуки ж гарні🤦‍♀️. В той час в ньому:

  • Sodium Laureth Sulfate (SLES) - думаю, що цей компонент навіть не потребує пояснення. Я спокійно до нього відношуся, але точно не у випадку з гелем для інтимної гігієни, бо це агресивний ПАР, який може бути потенційним подразником, особливо на чутливій зоні тіла.
  • Parfum (Fragrance) - ще одним "вау-компонент" - ароматизатор, причому доволі активний.
  • CI 42051 (Синтетичний барвник (синій) - найбільш "необхідний" компонент у засобі для делікатних зон.

🚩 Далі навіть не буду нічого розбирати, бо вже ці 3 компоненти є для мене red flag у засобах для інтимної гігієни.

Але сама винна, що не подивилася на нього перед покупкою, тому їдемо далі 👇

  • Гель має рідку консистенцію. Він прозорий, але з яскраво-вираженим зеленим підтоном. При контакті із водою дає досить густу пінку.
  • Аромат дуже насичений та неприємний для мене. Він пахне кислючим яблуком, яке вже трохи починає гнити. При цьому, аромат ще довго відчувається на руках, що в мене викликає дискомфорт.

Гель дуже швидко піниться. Пінка виходить доволі пишною, що не зовсім притаманно засобам для інтимної гігієни.

У використанні не викливає неприємних відчуттів, легко змивається, але очищує наче до "скрипу", що не ок, коли мова йде про таку делікатну зону.

Гель не викликав у мене подразнень та алегічний реакцій, але очищує занадто жорстко, наче звичайне мило для рук.

  • Гель жорстко очищує, до "скрипу", впевнена, що таке агресивне очищення може порушити природну мікрофлору інтимної зони.
  • Я не відчуваю зволоження або пом'якшення. Ефект такий, ніби використав класичне мило для рук.
  • Жахливий, дуже насичений аромат.

Мабуть, що мій допис стане ложкою дьогтю в бочку з позитивними відгуками про цей гель, але - це справді дуже сумнівний продукт.

Щоб допис був не таким сумним, хочу завершити його щирою рекомендацією гарного мила для інтимної гігієни, яке має чудовий склад, делікатне очищення та не дуже активний аромат. Мова йде про мило для інтимної гігієни українського бренду DeLaMark.

Детально про нього розповідала тут: https://club.makeup.com.ua/post/24627/

Дякую за увагу💕