saybeautyk

Biotrade | Acne Out Oxy Wash Cleansing Gel

Biotrade | Acne Out Oxy Wash Cleansing Gel

Привіт! Сьогодні хочу поділитися з вами класною знахідкою, а саме - шикарним очисником для обличчя, з яким я познайомилася завдяки Yustal ❤️

Наразі я вже закінчила цю мініатюру і я від нього в захваті! Що мене так вразило? Читай нижче ⬇️

Гель є в двох обʼємах - 50 (як у мене зараз) і 200 мл. Наступного разу точно повторю його у більшому обʼємі.

До речі, дивлюсь, що зараз бренд ще й оновив дизайн пакування - зверніть на це увагу.

Цей гель на основі мʼякої ПАР та кисню, завдяки чому він ніби «виштовхує» весь бруд з пор.

🥀Aqua: Вода, основний розчинник.

🥀Coco Glucoside: Ніжний поверхнево-активний агент, вироблений з кокосової олії та глюкози.

🥀Rosa Damascena Flower Water: Гідролат троянди дамаської, використовується для зволоження та заспокоєння шкіри.

🥀Polyquaternium-37: Полімер

🥀Oxygen: Може використовуватись для аерації або як антиоксидант. Той самий компонент, завдяки якому цей гель працює

🥀Lactic Acid: Молочна кислота, використовується для регулювання рН та зволоження шкіри.

🥀Parfum

Гель прозорий, середньої густоти консистенції. Активно пахне трояндою (і це не дивно, адже в складі є її гідролат).

Спосіб використання тут дещо відрізняється від інших гелів. Якщо звичайний очисник ми спочатку спінюємо у руках (ну я так роблю з усіма вмивалками), то цей треба нанести одразу безпосередньо на шкіру і вже масажувати.

Це, знову ж таки, обумовлено якраз наявністю кисню у складі, який вивільняється одразу, тому гель потрібно наносити саме таким чином.

В процесі він майже не піниться (дууууже слабко), що теж цілком собі очевидно.

Не дивлячись на слабке піноутворення, гель очищує шкіру просто на 5+!

З першого ж використання я помітила очищення вмістимого пор, сяяння шкіри ніби після ензимної пудри.

При цьому відчуття сухості немає взагалі!

Єдиний момент - гель дуже пече очі при попаданні, треба бути обережною. А ще присутнє дуже дивне відчуття на губах під час вмивання - навіть не знаю, як його описати) та після змивання гелю все ок.

Я з задоволенням користувалась цим гелем щоденно протягом майже місяця і помітила дуже класну динаміку.

Шкіра завжди була доочищена, сальні нитки стали не такими помітними і навіть зменшилась кількість комедонів, хоча я дууууже рідко в цьому місяці користувалась своїм лікувальним препаратом.

Тож гель Біотрейд потрапляє в мій топ умивашок ❤️ для проблемної, жирної та комбінованої шкіри можу сміливо рекомендувати, ефект вас вразить!