Darina🦉

Олія косметична

Олія косметична
Олія косметична

Привіт! Сьогодні про олійку. Я та людина яка дуже не любить олійні текстури (це стосується і обличчя, і волосся). Так як же з'явилась в мене ця олійка та навіщо?!

Я дуже люблю робити масаж обличчя, я бачу результат, якщо не лінькуватися (як я робила останнім часом). Тож наразі почала знов, і так, як я маю сироватки переважно гелевих текстур, вони не зовсім мені підходять для масажу, бо швидко вбираються, та не комфортні саме для масажу. Ось так в мене і опинилась ця олійка!

Особливості косметичної олії Joko Blend (від виробника):

- зміцнює капілярну сітку;
- регулює вироблення шкірного себуму;
- забезпечує клітини киснем;
- насичує потрібною вологою;
- розгладжує дрібні зморшки;
- видаляє лущення;
- знімає почервоніння і припухлості;
- живить корисними речовинами;
- загоює дрібні ранки і мікротріщини;
- запобігає передчасному в'яненню;
- делікатно освітлює;
- поліпшує еластичність;
- за умови систематичного застосування стимулює синтез колагену;
- додає шовковистість і сяйво зсередини.

Склад (інформація з сайту):

Squalane, Plukenetia Volubilis (Inca Inchi) Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Oil, Iris Germanica (CO2) Extract, Tocopheryl Acetat, Retinyl Palmitate, Parfume, Lavandula Angustifolia Essential Oil.

Косметичний засіб створений на основі природних олій інка-інчі, миґдалю, виноградних кісточок, ефірної олії лаванди, сквалану, вітаміну А і СО2-екстракту іриса. Діючи комплексно, компоненти зі складу зменшують виразність запалень, зміцнюють захисний бар'єр і нормалізують баланс вологи.

Олійка представлена в зручному форматі. Скляний, міцний флакон чорно-матового кольору. Зручний аплікатор-піпетка, добре закручиваться и дозує засіб. Флакон був упакован прозорою стрічкою. На звороті є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 30 мл.

Олія косметична
Олія косметична

Текстура - дуже рідка олійна водичка, нагадує мені "суху" олійку. Прозора, світло жовтуватого кольору. Вистачає 2-3 краплі на все обличчя (дуже економічна в використанні). Дуже гарно розподіляється. Вбирається протягом 15-20 хвилин. Не залишає жирного блиску, та не приємних (липких) відчуттів на шкіри. Мені з нею дуже комфортно. На фініші дає вологий гарний блиск.

Аромат - легкий, солодкі квіти. На шкірі залишається десь пів години.

Як використовувати?! Виробник радить:

Нанести масажними рухами кілька крапель олії на чисту шкіру обличчя, шию і зону декольте. Наносити олію рекомендується двічі на день: Вранці як базу під макіяж і ввечері. Також можна використовувати для зволоження і живлення нігтів та волосся.

Я використовую тільки з ранку, коли роблю масаж, і змиваю.

🌱Пару разів залишала на шкірі, бо були сильні лущення, вона дуже гарно з ними впоралась.

🌱Гарно себе поводить як база під макіяж.

🌱 Миттєво заспокоює подразнення та почервоніння.

🌱Шкіра стала набагато чистіша.

🌱Надає гарний та здоровий блиск.

🌱Глибоко живить та зволожує шкіру.

🌱Загоює мікротріщіни, після першого застосування сухі зони ледь помітні.

🌱Поліпшує зовнішній вигляд шкірі, шкіра гладенька та сяюча.

🌱Щодо регулюння вироблення шкірного себуму, я ніяких змін не побачила.

Хто любить такі засоби, щиро раджу спробувати, навіть для мене, олійка виявилась дуже комфорта та дієва в застосуванні💚

Дякую за увагу 🦉