saybeautyk

Simple | Kind To Skin Soothing Facial Toner

Simple | Kind To Skin Soothing Facial Toner
Simple | Kind To Skin Soothing Facial Toner

Цей тонер мені подарувала моя красуня @Євгенія 👩 на день народження ❤️

Користуюсь ним регулярно з січня і маю що сказати, тож якщо цікаво - тицяй «дізнатись більше» і я розповім все про продукт 💚

Тонер стандартного обʼєму 200 мл, термін придатності його після відкриття - 9 місяців.

Він по консистенції як водичка, легкий, майже без запаху.

Оснащений зручним дозатором, через який виливається оптимальна кількість тоніку на ватний паф (можна наносити і руками, але мені зручніше все ж таки через ватний паф).

💚Aqua: Вода, основний розчинник.

💚Hydrogenated Starch Hydrolysate: Зволожувач і замінник гліцерину, отриманий з гідролізованого крохмалю.

💚Sodium PCA: Компонент натурального зволожуючого фактора шкіри. Пом'якшує та зволожує, захищає від УФ променів.

💚Allantoin: Заспокоюючий і відновлюючий шкіру інгредієнт.

💚Phenoxyethanol: Консервант

💚Disodium EDTA: Хелатоутворювач, що стабілізує формулу, зв’язуючи іони металів.

💚Propylene Glycol: Зволожувач та розчинник.

💚Cetylpyridinium Chloride: Антисептик

💚Niacinamide: Вітамін B3, покращує бар’єрні функції шкіри та зменшує запалення.

💚Hamamelis Virginiana Leaf Water: Гідролат гамамелісу, заспокоює шкіру і зменшує запалення.

💚Panthenol: Провітамін B5, зволожує і заспокоює шкіру.

💚Decyl Glucoside: Ніжний поверхнево-активний агент, вироблений з кокосової олії та глюкози.

Доволі нейтральний і базовий, але все ж таки для сильно чутливої та схильної до алергій шкіри навряд чи він підійде.

Я користуюсь цим тоніком переважно у ранковій рутині, бо ввечері у мене кислотний догляд або адапален, а зранку - заспокоєння і зволоження.

Тонік від Simple наноситься легко, він швидко прибирає стягнутість шкіри після вмивання і вбирається, не залишаючи відчуття плівки чи липкого шару на обличчі.

Мою шкіру він не подразнює, не конфліктує з іншими засобами (не скочується і тд).

Загалом тонік має доволі базовий склад і чудес він не робить. Я використовую його більше як додатковий приємний етап доочищення шкіри без пересушування.

Не варто очікувати від нього якогось зволоження та боротьби із сухістю, тут більше про відновлення шкіри саме в моменті) трохи зволожити її перед нанесенням сироватки і крему, прибрати стягнутість і доочистити - це до нього. З цими функціями тонер справляється на всі 💯)

Чи можу рекомендувати? Так, і сама буду повторювати, скоріше за все) я люблю бюджетні тоніки і цей етап завжди є в моїй рутині. Як я люблю казати про такого роду продукт - нічого особливого, але з ним краще, ніж без нього)