Фісташка

Перший досвід з брендом Girlwood: відгук на бальзам для губ I want it all

Перший досвід з брендом Girlwood: відгук на бальзам для губ I want it all

Вступні дані

У мене губи завжди відчуваються дуже сухими (навіть якщо цього не видно зі сторони). Це відбувається як влітку, так і взимку. Тому у мене в кожній сумці, куртці і кімнаті є бальзам для губ.

До складу входять корисні олії та вітаміни, такі як:

  • Олія виноградних кісточок (Vitis Vinifera Seed Oil) - багата на антиоксиданти, зволожує та пом'якшує шкіру губ.
  • Масло ши (Butyrospermum Parkii Butter) - інтенсивно живить, відновлює та захищає делікатну шкіру губ.
  • Масло какао (Theobroma Cacao Seed Butter) - зволожує, пом'якшує та захищає губи від втрати вологи.
  • Токоферилу ацетат (Tocopheryl Acetate) - форма вітаміну Е, потужний антиоксидант, що сприяє регенерації шкіри.
  • Гіалуронова кислота (Sodium Hyaluronate) - інтенсивно зволожує та розгладжує шкіру губ.

Такий збалансований склад забезпечує глибоке живлення, зволоження та захист ніжної шкіри губ, допомагаючи зберегти їх м'якість та гладкість.

Бальзам має солодкуватий, але ненав'язливий аромат та присмак.

Всередині бальзаму містяться мікроблискітки, які надають губам красивого переливу, не роблячи їх надто блискучими.

Туба стандартна, з мінімалістичним дизайном, але має вдвічі більший об'єм, ніж звичайні бальзами для губ.

Бальзам легко наноситься на губи, забезпечуючи рівномірне покриття. Я не відчуваю жодного дискомфорту під час нанесення.

Після нанесення відчувається приємне відчуття комфорту та зволоженості, ніби губи намазані какао маслом. Бальзам чудово зволожує та пом'якшує губи.

Навіть коли бальзам зїдається, на губах залишається тонка непомітна плівка, яка забезпечує комфорт та захист.

Він не буде гоїти ранки як деякі лікувальні бальзами, але добре справляється з захистом у вітряну, жарку погоду (саме в таких у мовах я тестувала цей бальзамчик і він впорався на ура)

Цей бальзам розбавить ваші однотипні стандартні бальзами для губ і прослужить довше, завдяки більшому обєму.