Kristina S

Розпаковка сироватки VERDE + перші враження

Мене, як власниці проблемної, комбінованої шкіри схильної до жирності, дуже зацікавила сироватка з бакучіолом та вітаміном С.

У свої,трохи більше 20,я маю на постійній основі: пост акне, закриті комедони, періодичні висипи, жирність Т зони, залом у зоні міжбрівки, нерівний тон та чутливу шкіру.

Дізнавшись про властивості бакучіолу,мені хотілося якнайшвидше спробувати.

Розпаковка сироватки VERDE + перші враження

Більш агресивним активом - ретинолом я ще не користувалася,бо боялася реакції своєї чутливої шкіри.
А бакучіол - це "рослинний ретинол", який можна використовувати як альтернативу.

З Вітаміном С моя шкіра вже знайома. Маю три сироватки з різною формою цього активу і у різній концентрації.


Зовнішній вигляд
Хочу відмітити дуже гарне упакування. Мила листівка адресована кожній, дарує посмішку.

Сама сироватка запакована у паперову коробочку. Тара із матового скла, приємна на дотик і естетична.
Дозатор - піпетка. Для мене немає нічого складного у використанні піпетки. Такий дозатор додає естетичності вечірній рутині. Я намагаюся не торкатися піпеткою обличчя,тому що розумію - потім вона опиниться у середині сироватки.

Аромат легкий і приємний.

Перше враження - засіб дуже легкий у нанесенні. 3 маленьких краплі вистачає для обличчя.
Шкіра почуває себе комфортно після нанесення.
Розподіляється і вбирається швидко.
Використовую,як рекомендує виробник - у вечірньому догляді.

Поки враження позитивні і я в передчутті подальших результатів 🙌