Дарина🦉

Мій улюблений Tink

Мій улюблений Tink
Мій улюблений Tink

Привіт! На моїх поличках завжди є засоби для волосся від Tink, все почалось з шампуня з манго. За що, я його обираю?!

На цей раз це:

Бальзам для ламкого волосся "Грейпфрут і зелений чай"

Шампунь для жирного волосся "Грейпфрут і зелений чай"

Два засоби представлені в зручному пакуванні, для домашнього використання, бо великі об'єми, по 500 мл.

Гарний дизайн, з яскравим принтом. На засобах є вся необхідна інформація для споживача.

На шампуні кришечка фліп-топ, гарно закрівається. Бальзам - дуже зручний дозатор-помпа, добре дозує засіб.

Аромат - у двох засобів схожий, виразний, це грейпфрут, і я відчуваю м'яту, а не зелений чай. Холодний, свіжий аромат, який залишається на волоссі. Дуже освіжає, особливо в теплу пору року.

Мій улюблений Tink

Особливості SuperFood For Hair Grapefruit & Green Tea Balm бренда Tink:- містить олії і екстракти;
- повертає блиск;
- живить і пом'якшує;
- закриває кутикулу волосся;
- запобігає появі лупи;
- прискорює загоєння мікропошкоджень;
- нормалізує роботу сальних залоз, зменшуючи жирність волосся;
- робить пасма міцними, блискучими і шовковистими;
- зменшує пористість волосся.

Склад:

Water, Cetearyl Alcohol (and) Behentrimonium Methosulfate, Peach Kernel Oil, Jojoba (Buxus Chinensis) Oil, Sorbitol, Glycerin, Trimethyl-Silylamodimethicone (and) C11-C15 Рareth-5 (and) C11-C15 Рareth-9, Phenoxyethanol (and ) Ethylhexylglycerin, Propylene Glycol, Citrus Paradise (Grapefruit) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Polyquaternium-44, Parfume, Tocopheryl Acetate, Lactic Acid.

Бальзам має густу кремово-гелеву текстуру, білого кольору. Текстура дуже приємна, та з легкістю розподіляється по волоссю. Дуже економічний в використанні.

Я наношу на 5 хвилин, на чисте вологе волосся, потім змиваю тільки водою.

Фішка всіх засобів для волосся від цього бренду, якими я користувалась, це неймовірний блиск, волосся як шовк. Волосся дуже легко розчисується, та гарно піддається вкладанню. Бальзам дуже пом'якшує волосся.

І дуже мені подобається - цей свіжий аромат.

Особливості SuperFood For Hair Grapefruit & Green Tea Shampoo від Tink:

- шампунь має гарні очищувальні властивості;
- пролонгує відчуття чистоти і свіжості;
- дарує об’єм і блиск вже після першого застосування;
- полегшує розчісування й укладання;
- містить цитрусові екстракти, олію грейпфрута і зелений чай, завдяки чому чиниться інтенсивна антиоксидантна дію;
- підходить для частого застосування;
- не сушить пасма, не провокує ламкість і перетин.

Текстура - густий гель, прозоро-білого кольору, з золотавим мерехтінням. Гарне піноутворення.

Склад:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidоpropyl Betaine, Cocamide DEA, Glycerin, Sodium Сhloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycol Distearate, Laureth-4, Polyquaternium-44, Trimethylsilylamodimethicone, C11-15 Pareth-5, C11-15 Pareth-9, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Citrus Paradisi (Grapefruit) Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Gluten, Parfum, Citrus Paradisi (Grapefruit) Essential Oil, Citric Acid, Methylclorisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Шампуні від Tink то взагалі, для мене спасіння, для жирного типу волосся, це дуже крута та бюджетна знахідка. Я не користуюсь одним шампунем постійно (в мене їх декілька). Саме цей використовую, коли хочеться, ну дуже глибокого очіщення (бо шампунь вимиває до "скрипу", я це дуже люблю).

При цьому він не сушить волосся, навпаки, волосся м'яке та живе (і навіть без бальзаму, я розчісую його без труда).

Ще один плюс для мене, шампунь дає мені об'єм, правда невеликий, але він є.

Саме шампунями від цього бренду, я відтягнула на день процесс миття (саме з шампуня "манго" це почалось, чому я дуже рада!

Тож, якщо Ви, власниця жирного типу волосся, любите ефект "до скрипу" від миття волосся, та дуже дуже свіжий аромат, раджу звернути увагу, на ці дуже бюдженті знахідки!

Всім дякую🦉