Чистикова Дарья

Палетка Makeup Revolution

Палетка Makeup Revolution
Палетка Makeup Revolution

Привіт дівчатка 👋

Давно хотіла собі яскраву палетку з соковитим спектром кольорів (що взагалі не типово для мене). І ось виконуючи бьюті план на рік, навеснi придбала омріяну палеточку.

Мій вибір пав на неймовірно гарну палеткочку від Makeup Revolution під назвою Forever Flawless Digi Butterfly.

Ряд конкурсних (і не тільки) робіт виконані саме нею, а я все ніяк не покажу свотчі 🙈

Пакування

Упаковка якісна, у металевому кейсі, всередині є велике дзеркало. На оборотній стороні є інформація про склад.

Упаковка закривається щільно, присутня додаткова плівка, для запобігання забруднення скла, плюс додатковий "чохол" з щільної плівки де зберігається кейс.

Відтінки

В палетці 18 відтінків різного фінішу, дуже гарні, рефіли виконані якісно. На фото свотчів: перше зроблене при штучному освітленні, друге — при сонячному. Свотчі робила пальчиками, без бази.

Dynamic — матовий, насичено чорний колір, класичний та базовий, ідеальний для стрілок

Digital — шимерний, темно-пурпурний з великими блискітками

Vibe — матовий, насичено рожевий колір, яскравий та інтенсивний.

Euphoric — шимерний, найсвітліший серед пурпурних відтінків, ближче до рожевого

Energy — матовий, квітково-жовтий

Social — матовий, небесно синій, гарний для стрілочок або акцентних деталей

Butterfly — шимерний, золотисто-бежевий металік

Illusion — матовий, молочно-рожевий, не надто насичений відтінок, добре підходить для зони під брівками

Express — шимерний, темно-фіолетивий, я б сказала космічний, дуже пігментований

Graphic — шимерний, мідно-червоний металік

Fun — матовий, спокійно-салатовий

Selfie — матовий, "барбі" відтінок

Daze — шимерний, рожевий, але ближче до фуксії

Pose — матовий, сонячно-помаранчевий

Individual — матовий, вогняно-помаранчевий

Reality — матовий, схожий на колір тіфані, але трохи інтенсивніший

Dreamer — матовий, пудрово-рожевий

Wings — шимерний, жовто-золотистий

Враження від використання

Якщо використовувати базу, всі відтінки лежать рівно та більш інтенсивно. Взагалом добре тушуються, пилять, але не критично. Нашаровуються без проблем, легко досягнути яскравості, яка є у рефілі. З досвіду шимерні відтінки краще наносити пальцем або вологим методом.

Яскраві відтінки, такі як Individual чи Vibe тінтують. В результаті пензлі треба мити трохи більше по часу, також тінтується і повіки, краще робити демакіяж гідрофільнькою олією.

Стосовно стійкості, вона шикарна, тримається весь день, не скочуються та не тече.

Взагалом палеткою я залишилась задоволеною, чудовий вибір для яскравих мейків та незамінна помічниця для конкурсних робіт на MUC ❤️

Дякую за увагу ❤️