Дарина🦉

Набір для карбокситерапії

Набір для карбокситерапії
Набір для карбокситерапії

Був дуже важкий тиждень, багато стресу, майже не було сну, і все це звісно на обличчі! Особливо колір, він аж сірий!

Вирішила спробувати набір для карбокситерапії, для домашнього використання!

🌸Склад набору: Карбоксильна маска - Selfie Сare Detox Mask, 30 мл + Активатор - Selfie Care, 30мл.

🌸Переваги від виробника:

Карбоксильна маска - Selfie Сare Detox Mask

- ефективно очищає шкіру від забруднення, токсинів і надлишок себума;
- звужує пори;
- перешкоджає появі чорних цяток;
- містить екстракти фукуса, ламінарії й огірка для освіження і тонізації шкіри;
- деревне вугілля має антисептичну та антибактеріальну дії;
- алое вера заспокоює подразнену шкіру.

Активатор - Selfie Care

- активізує дію маски;
- представлений у вигляді гелю, який наноситься поверх маски і створює бульбашки;
- забезпечує насичення шкіри киснем;
- сприяє запуску оновлювальних процесів.

🌸Склад:

Карбоксильна маска - Selfie Сare Detox Mask
Aqua, Sodium Bicarbonate, Propanediol, Dicaprylyl Carbonate, Hydroxyethyl Cellulose, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Fuсus Vesiculosus Extract, Charcoal Powder, Laminaria Digitata Extract, Niacinamide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfume, Cucumis Sativus Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Juice.

Активатор - Selfie Care
Aqua, Tartaric Acid, Malic Acid, citric acid, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil.

🌸Тож мої враження:

Два засоби упаковані в картонну коробочку, на якій є вся необхідна інформація для споживача ( опис, склад, спосіб застосування, тощо).

Самі засоби представлені в щільний тубі, рожевого кольору (на звороті також є вся необхідна інформація), кришечка міцно закручивається (гвинт), є захісна мембрана. Об'єм кожного засоба 30 мл.

Набір для карбокситерапії
Набір для карбокситерапії
Набір для карбокситерапії

Текстура маски - кремово-гелева, білого кольору, доволі щільна, важкувато розподіляється по обличчю.

Аромат - ледве відчувається, мені нагадує дитячий крем, приємний. (текстура маски на фото 1 та 2 ).

Текстура активатора - дуже рідкий прозорий гель, дуже легко розподіляється поверх маски.

Аромат - я не відчуваю.

🌸Спосіб використання (все як радить виробник):

Рівномірно нанесла маску на очищену шкіру, потім зверху нанесла гель-активатор, маска почала пінитися, піни не багато (є фото, гортай карусель). Залишила я на 15 хвилин.

Після чого ретельно змила водою.

Завершити процедуру треба зволожуючим кремом.

Відразу після використання, можливо почервоніння в місцях нанесення маски, яке протягом 5-10 хв зникає.

В мене було почервоніння хлин 5, потім швидко зникло. В процессі використання були тількі приємні відчуття прохолоди, особливо коли активатор почав свою роботу, пінка аж потріскує.

Після змиття ніякої стягнутості не було.

🌸Звісно не треба, очікувати такого ефекту як у косметолога, бо тут засіб делікатний, та для домашнього використання.

Рекомендується 4-10 процедур один раз на тиждень, після повного курсу - 1 процедура на місяць.

🌸Що я отримала:

  • Покращення кольору шкіри, дуже свіже на вигляд обличчя
  • Дуже круто матує (я обожнюю такий ефект)
  • Візуально зменшує пори
  • Гарно очіщує шкіру
  • Заспокоїв почервоніння, після першого ж викристання.
  • Доволі економічний (мені здається його точно вистачить на 10 процедур)

Тож для моєї проблемної та виснаженої шкіри, це була прям знахідка, з задоволенням проходжу курс домашньої карбокситерапії!

Дякую 🦉