saybeautyk

Verde | Крем для шкіри навколо очей

Verde | Крем для шкіри навколо очей
Verde | Крем для шкіри навколо очей

Вже не раз зазначала у свої дописах, що маю дуже суху зону коло очей, а з використанням ретиноїду ця сухість все більше і більше проявляється, тому креми для повік - мої кращі друзі.

Цього разу мій вибір пав на засіб від бренду Verde, який ви вже точно бачили у спільноті.

Verde | Крем для шкіри навколо очей
Verde | Крем для шкіри навколо очей
Verde | Крем для шкіри навколо очей

Крем прийшов гарно запакований у зіп-пакет, до того ж ще була наявна листівка з приємними словами, що однозначно одразу викликає теплі почуття до бренду.

Також мені поклали у подарунок семпл крему Hydramemory, про який я теж напишу трохи нижче.

Обʼєм крему для зони навколо очей складає аж 15 мл, а розходиться він ну дуже економічно.

За рахунок дуже легенької флюїдної текстури малесенької горошини вистачає для хорошого зволоження і захисту цієї уразливої зони.

Аромат крему мені нагадує легкі натуральні олійки.

🍃Aqua (вода)

🍃Helianthus Annuus Seed Oil (олія насіння соняшника) - зволожує і живить шкіру, багата на вітамін Е.

🍃Polysorbate 20 (полісорбат 20), Glyceryl Stearate (гліцерил стеарат) - емульгатори

🍃Maris Aqua (Sea Water) (морська вода) - збагачена мінералами, корисними для шкіри.

🍃 Fucus Vesiculosus Extract (екстракт фукусу пухирчастого) - має антиоксидантні та зволожувальні властивості.

🍃Padina Pavonica Thallus Extract (екстракт талуса падини павоніки) - зволожує та зміцнює шкіру.

🍃Globularia Cordifolia Callus Culture Extract (екстракт культури калусу глобулярії сердцелистої) - сприяє відновленню шкіри.

🍃Sodium Stearoyl Glutamate (натрію стеароїл глутамат) - поверхнево-активна речовина

🍃 Coco-Glucoside (коко-глюкозид) - м’який очищувач, отриманий з кокосової олії та цукру.

🍃Lactobacillus Ferment (фермент лактобактерій) - пробіотик, який покращує мікрофлору шкіри.

🍃 Lonicera Japonica Extract (екстракт лоніцери японської) - має антибактеріальні та протизапальні властивості.

🍃 Benzyl Alcohol (бензиловий спирт) - консервант та розчинник.

🍃Xanthan Gum (ксантанова камедь) - загущувач та стабілізатор.

🍃 Coconut Alcohol (кокосовий спирт) - зволожувач

🍃 Niacinamide (ніацинамід) - вітамін B3

🍃Glucosamine HCl (глюкозамін гідрохлорид) - зволожує та підтримує структуру шкіри.

🍃 Achillea Millefolium Extract (екстракт деревію звичайного) - має заспокійливі та протизапальні властивості.

🍃 Tocopherol (токоферол) - вітамін Е

🍃 Lactic Acid (молочна кислота) - відлущує та зволожує шкіру.

🍃Rosa Moschata (Rose Hip) Extract (екстракт шипшини) - багатий на вітамін С, допомагає у відновленні шкіри.

🍃Beta Ferment Filtrate - підтримує мікробіом

🍃Thiamine Hydrochloride (тіамін гідрохлорид) - вітамін B1

🍃 Limonene (лімонен) - ароматизатор

Збагачений корисними компонентами та рослинними екстрактами, що дбають про зволоження, живлення, відновлення шкіри та її мікробіому.

Я користуюсь кремом Verde вже доволі тривалий період і змогла зрозуміти його властивості.

Спочатку здавалось, що через легку текстуру засіб буде недостатньо зволожувати мою зневоднену шкіру, але потім виявилось, що це абсолютно не так.

При систематичному користуванні крем гарно забирає сухість після нанесення, і вона не відчувається протягом всього дня/ночі. Мої дрібні мімічні зморшки розгладжені та їх не видно при посмішці чи активній міміці.

Відновлюючий крем на основі олій ши, авокадо, солодкого мигдалю, сквалану, пантенолу та керамідів, а також різних рослинних екстрактів.

Дивлячись на склад мені здавалось, що цей крем буде щільний, але він також має доволі легку текстуру.

Приємно пахне (солодко-косметично, віддалено нагадує аромат мигдалю), легко розноситься по шкірі і витрата мінімальна.

Після нанесення відчуття чудові: він гарно зволожує, не переобтяжує шкіру і не лишає жирного блиску. Чудово відновив і прибрав стягнутість після глиняної маски.

Мені справді дуже сподобався Hydramemory cream до такого ступеню, що захотіла собі повнорозмір🥹

Засоби Verde мені сподобались і здались доволі якісними, тож я з чистою душею можу рекомендувати їх і вам.

Дякую за увагу 💚