Дарина🦉

Заспокійливий крем для обличчя "Calm"

Заспокійливий крем для обличчя "Calm"
Заспокійливий крем для обличчя "Calm"

Дуже легкий та заспокійливий крем на теплий період року! Дуже мені полюбився цей бренд, дуже вдале було знайомство з засобів для волосся, а пілінг диски то було для мене відкриття!!! Продовжую залюбки відносини з брендом, сьогодні про крем - Заспокійливий крем для обличчя "Calm".

Особливості Calm Cream від Lunnitsa (від виробника):

- крем ефективно зменшує подразнення,
- прибирає відчуття лущення та стягнутості;
- зменшує висипання, а також вирівнює тон та рельєф шкірного покриву;
- забезпечує антиоксидантний ефект;
- екстракт черімої ефективно знижує чутливість шкіри, зменшує свербіж;
- екстракт фіалки містить у складі природні фітоестрогени, які сприяють швидкому відновленню пошкоджень;
- масло ши має потужні омолоджувальні властивості;
- азелаїнова кислота очищає пори від забруднень, розчиняє комедони, освітлює пігментацію;
- екстракт квітів липи усуває набряклість.

Склад:

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Caprylate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Annona Cherimola Fruit Extract, Glycerin, Butyrospermum Parkii Shea Butter, Glyceryl Stearate, Sodium Olivoyl Glutamate, Sorbitan Caprylate, Azelaic Acid, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Propanediol, Tilia Cordata Flower Extract, Viola Tricolor Extract, Benzoic Acid, Parfum, Sodium Citrate, Hexyl Cinnamal.

Крем представлен в гарному та зручному пакуванні. Скляна міцна баночка, біло-матового кольору. Кришечка, то вже фішка бренда, яка мені дуже подобається, дерев'яна, з візерунком кіл дерева та гравіюванням бренду. Міцно закручивається (гвинт), в середені є зручна захісна мембрана.

На звороті є склад. Упакован крем в картонну коробочку, де є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 50 мл.

Заспокійливий крем для обличчя "Calm"
Заспокійливий крем для обличчя "Calm"
Заспокійливий крем для обличчя "Calm"
Заспокійливий крем для обличчя "Calm"
Заспокійливий крем для обличчя "Calm"

Текстура та аромат:

Текстура - кремово-гелева, щільність середня, білого кольору. Приємна до шкіри, дуже легко розподіляється по шкірі, не залищає білих слідів та відчуття плівки. Крем на моїй шкірі не вбирається до кінця, залишає вологий фініш.

Аромат - ледь вловимий, трохи солокий аромат квіту липи, аромат відчутний тільки в баночні, на шкірі не залишається.

Цей крем мене дуже виручає у спеку, в мене стає дуже роздратована шкіра, особливо к вечеру.

Він дуже швидко заспокоює шкіру, почервонніня стають менш виразними. Використовую в вечері, буває ще в день, якщо знаходжусь вдома, бо зазвичай в мене спф.

Також крем гарно зволожує та живить шкіру, гарно працює з лущенням.

Гарно загоює ранки та пошкодження на шкірі.

Для мене цей крем - як рятівник, особливо коли не має можливості поновити спф протягом дня, то ввечері в мене шкіра аж палає, і цей крем дуже круто виконує свою заспокійливу функцію.

Для мене це дуже крута знахідка на літо!

Дякую за увагу 🦉