Дарина🦉

Lunnitsa

Lunnitsa
Lunnitsa

Мій новий догляд за волоссям та новий бренд в моїй рутині! Бренд Lunnitsa, збавим мене своїм пакуванням, а саме дерев'яними кришечками на засобах, ну це так гарно, і звісно купа позитивних відгуків, щодо засобів в цього нового для мене бренда.

Тож обрала собі для волосся два засоби:

🌿Маска для волосся "Відновлення"

Призначення: відновлення, від посічення волосся, для блиску, зволоження, зміцнення, лікування
Інгредієнти: aha-кислоти, вітамін е, женьшень, жожоба, кератин, кокос, маточне молочко, молочна кислота, прополіс, протеїни, рослинні екстракти, шовк
Час застосування: універсальний

🌿Шампунь "Розмариновий"

Призначення: очищення
Інгредієнти: розмарин
Формула засобу: без sls, без парабенів

🌿Маска для волосся "Відновлення"

Особливості Hair Mask від бренда Lunnitsa від виробника:
- зміцнює волосся, відновлюючи та оздоровлюючи його зсередини;
- стимулює ріст пасом;
- робить локони густішими, об'ємними й сяйними;
- запобігає випаданню волосків та посіченості кінчиків;
- захищає від ламкості;
- допомагає у боротьбі з лупою;
- заспокоює запалення;
- забезпечує легкий ламінувальний ефект;
- надає м'якість і шовковистість;
- полегшує розчісування та створення укладання;
- СО2 екстракт розмарину зміцнює слабкі пасма, «пробуджує» сплячі фолікули, прискорює кровообіг, стимулює ріст, запобігає появі ранньої сивини й випадання, знімає свербіж та запалення;
- СО2 екстракт льону, багатий на поліненасичені кислоти групи Omega, вітаміни (E, A, B, F), мікро- й макроелементи, усуває запалення, запобігає ламкості та посіченості, ущільнює й розгладжує волосинки;
- екстракти женьшеню активізують кровообіг, що благотворно позначається на «заснулих» фолікулах, а також зміцнює пасма, запобігає появі лупи та зменшує випадання;
- олія жожоба, що має антистатичну властивість, ретельно очищає від hair-продуктів і надлишку шкірного сала, зволожує, прискорює кровотік і ріст, уповільнює випадання волосся;
- оливкова олія зменшує ламкість і випадання, стимулює ріст волосся, допомагає при лупі, захищає від пошкоджень, роблячи пасма м'якшими і слухняними;
- масло кокоса утримує вологу й білок, що скорочує посіченість та надає шовковистості;
- вітамін Е працює як антиоксидант;
- прополіс, до складу якого входять дубильні речовини, вітаміни групи B, смоли та ефірні олії, прискорює ріст, зменшує жирність, зміцнює корені й усуває лупу;
- зародки пшениці зволожують, надають об'єму, зміцнюють, запобігають появі себореї та лупи;
- бджолине маточне молочко насичує корисними мікроелементами й киснем, попереджає появу ранньої сивини та ламкості;
- гідролізат шовку відновлює, зволожує, захищає, зменшує наелектризованість, перешкоджає появі посічених кінчиків, стимулює активність волосяної фолікули;
- гідролізат кератин насичує пасма пептидами й протеїнами, живить, відновлює пошкодження, чинить кондиціональну та антистатичну дію, захищає від зовнішніх факторів;
- гліцерин зволожує й утримує вологу всередині, відновлюючи пошкоджену структуру;
- молочна кислота відновлює пошкоджені локони, бореться з випаданням.

🌿Склад:

BTMS (Behentrimonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol), Сetyl alcohol, Gossulin IL (Isoamyl Laurate, Isoamyl Cocoate), Coco-caprilat, Jojoba Oil, Coconut Oil, Olive oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Rosmarinus officinalis CO2 extract, Linum CO2 extract, Tocopheryl Acetate, Nipaguard SCE (Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid), Lactic acid, Parfum, Glycerin, Keratin hydrolyzate, Silk hydrolyzate, Royal jelly, Wheat germ, Ginseng extracts, Propolis.

🌿Я маю жирний тип волосся, сухі кінчики, проблема з випадінням, волосся не слухняне.

Маска представлена в зручній баночці, дуже міцний пластик, схожий на кераміку, і дерев'яна кришечка, де можно побачити візерунки дерева, та гравіювання назви бренда. Кришечка дуже міцно закручивається (гвинт).

Ну цю баночку я точно не викину, коли закінчу засіб!

На звороті є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 250 мл.

🌿Текстура та аромат

Текстура - доволі щільна, кремова, білого кольору (фото в каруселі). Легко розподіляється по волоссю, гарно тримається (не стікає з волосся). З легкістю змивається водою. Не зважаючи, що маска доволі щільна, вона дуже економічна в використаніі (хоча я люблю наносити багато засобу).

Аромат - це трав'яний мед і розмарин, неймовірно приємний аромат, який залишається на волоссі. Він в одночас і солоденький і свіжий, розмарин надає бадьорості та холодку.

Наношу маску після миття шампунем, на вологе волосся, тримаю 10 хвилин, потім змиваю тільки водою. Наношу на все волосся, і на коренні.

Lunnitsa
Lunnitsa
Lunnitsa
Lunnitsa
Lunnitsa
Lunnitsa

🌿Особливості шампуню «Розмариновий» від бренда Lunnitsa:
- 100 % органічний продукт;
- сприяє нормалізації секреції сальних залоз шкіри голови;
- зміцнює структуру волосся;
- м'яко очищує та зволожує;
- допомагає при боротьбі з лупою;
- заспокоює запалення, подразнення;
- активізує ріст волосся;
- запобігає випаданню пасом;
- запобігає появі передчасної сивини;
- насичує поживними речовинами та вітамінами;
- надає сяйво і блиск здорового шовковистого волосся.

🌿Склад:

Вода, лаурил бетаїн, децил глюкозид, ксантанова камедь, бензоат натрію, левулінова кислота, порошок соку листя алое барбаденсіс, левулінат натрію, гліцерин, фітат натрію, лимонна кислота, пантенол, Biolin P, гідролізат пшениці, екстракт шавлії, екстракт деревію, екстракт м'яти, екстракт лимонника, екстракт розмарину.

🌿Шампунь представлен в гарній пляшечкі, теж схожа на кераміку, та з дерев'яною кришечкою. Ну дуже гарне пакування! На звороті є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 275 мл.

🌿Аромат та текстура:

Аромат - схожий на аромат маски, але тут він більш свіжий, холодний, і більше відчувається розмарин. Дуже приємний аромат, я б не відмовилась від такого парфума.

Текстура - середньої густоти рідина, схожа на гель, прозорого кольору, має жовтоватий відлив. Добре піноутворення. Шампунь теж, дуже економічна.

Гарно та м'яко очіщує ( не до" скріпа" ). Що вразило мене, це те що я бачу на своєму жирному волоссі, маленький об'єм після використання цього шампуння.

І головний бонус від цього шампуня, після нього можно спокійно розчесати волосся, без спеціальних засобів (без маски, бальзамів, та спреїв).

🌿Користуюсь засобами три тижня, і що я бачу?!

  1. Слухняне, та гладеньке волосся
  2. Природний гарний блиск
  3. Волосся дуже м'яке на дотик
  4. Засоби надають довготривале відчуття свіжості, і аромат довго тримається на волоссі
  5. Дійсно є ламінувальний ефект, це мені дуже подобається, волосся не стерчить в різні сторони
  6. На підлозі та на щіткі я бачу меншу кількість волосся (цьому я дуже радію), цікаво як буде далі, тому повернусь до цьго допису, коли використаю повністю засоби.
  7. На частоту миття засоби ніяк не повліяли, мию один раз на два дні.

Як висновок, моєму волоссю дуже сподобався новий догляд, і я цьому радію!🦉