DARIIAKOVACH

ПРОДОВЖЕННЯ ЗНАЙОМСТВА NATUREAL

ПРОДОВЖЕННЯ ЗНАЙОМСТВА NATUREAL

Привіт, красунечки 🕊️

Українські бренди бувають різні, але ті, з якими знайомлюсь я - завжди круті.

Саме таким брендом є Natureal

ПРОДОВЖЕННЯ ЗНАЙОМСТВА NATUREAL

Моє перше знайомство пройшло дуже вдало, тонік запав мені в душу, тому так. Це знову він👀

Детально я вже писала про нього тут:

https://club.makeup.com.ua/post/37315/

Додам лиш те, що це справді чудовий засіб, що не тільки надає шкірі сяйва, а і заспокоює, зволожує і відновлює ph

Я користуюсь двома способами:

Наношу як спрей/сироватку, розпорошуючи на обличчя

Або як тонік, наносячи на диск, а вже потім протираючи обличчя

Також можна використовувати наносячи на тканинну маску, але я ще не спробувала такий спосіб

Моя шкіра в гарному стані, доглянута

Хочу сказати, що travel формат мені дуже подобається, я стараюсь все брати таких маленьких розмірів, адже зручно брати з собою і не думати «а куди ж перелити». І взагалі я обожнюю все мініатюрне в косметиці

Ну що, до новенького?

У мене тут 10мл кремчику, як зазначено на упаковці, це 4 етап рутини

Після тонізації йде кремчик

Як зазначає виробник:

Крем живить, зволожує та захищає шкіру завдяки дії фізіологічних інгредієнтів нового покоління. Інноваційний комплекс пептидів зменшує появу зморщок на 11%. Екстракт опунції миттєво зволожує шкіру на 17%. Цераміди захищають шкіру від зневоднення, появи запалень та почервонінь.

Перевіримо?

Aqua, Caprylic / Capric Triglycerides, Octyldodecanol, Dicaprylyl Carbonate, Glyceryl Ricinoleate, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Glycerin, Pentylene Glycol, Squalane, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Niacinamide, Caprylic/Capric/Succinic Triglyceride, Phytosteryl/Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Myristyl Lactate, Hydrogenated Lecithin, C12-16 Alcohols, Palmitic Acid, Arachidyl Glucoside, Myristyl Alcohol, Myristyl Glucoside, Ethylhexyl Palmitate, Luffa Cylindrica Seed Oil, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Erythritol, Homarine HCl, Glyceryl Glucoside, Inulin, Alpha-glucan oligosaccharide, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Lecithin, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Glyceryl Caprylate/Caprate, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Lauroyl Lysine, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Glycosphingolipids, Glycolipids, Acetyl Tetrapeptide-11, Acetyl Tetrapeptide-9, Mannitol,  Acetyl Tetrapeptide-15, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol, Sunflower seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Saccharide Isomerate, Xanthan Gum, Acacia Senegal Gum, Astaxanthin, Salicyloyl Phytosphingosine, Citric Acid, Sodium Citrate.

Склад тут величезний, його ви розберете самостійно, а я пройдусь по ключовим моментам

Отже в складі є

КЕРАМІДИ- складають ліпідний бар'єр, який захищає шкіру від зневоднення та зовнішніх загроз (холоду, мікроорганізмів тощо). Оскільки регенерація шкіри відбувається максимально вночі, цей інгредієнт допомагає шкірі відновлюватися.

ПЕПТИДИ-Підсилюють зчеплення епідермісу та покращують зчеплення між дермою та шкірно-епідермальним з’єднанням. Як результат: більш еластична, пружна шкіра з вишуканою текстурою.

НІАЦИНАМІД-покращує загальний вигляд шкіри при пігментації, загальних дефектах шкіри, запаленнях, проблемній шкірі, пом'якшує і вирівнює шкіру зі зморшками. Стимулює синтез колагену і виробляє кераміди.

ЕКСТРАКТ СТЕБЛА Opuntia ficus-indica походить із виду кактуса, відомого як опунція, стебло якого є щедрим джерелом антиоксидантних сполук, відомих як поліфеноли, багато з яких чудово помітно зменшують ознаки чутливої шкіри. Екстракт стебла Opuntia ficus-Indica не має запаху. Крім того, що він є чудовим джерелом антиоксидантів, він також містить поліненасичені жирні кислоти та амінокислоти, які відновлюють і зволожують шкіру

СКВАЛЕН-Має пом'якшувальні, бактерицидні властивості. Легко засвоюється шкірою.

КСИЛІТИЛ ГЛЮКОЗИД - допомагає організму зволожувати і перерозподіляти клітини шкіри, покращуючи шкірні резервуари шкіри людини, а також її бар'єрні властивості. Природний цукровий композит Ксилітил глюкозида допомагає організму виробляти гіалуронову кислоту в своїй шкірі.

АСКОРБИЛ ТЕТРАІЗОПАЛЬМІТАТ-Легко проникає і крізь роговий шар, і через клітинні мембрани діє як антиоксидант. Не має дратівливих властивостей при нейтральному рН, тому ідеальний для нашкірного застосування.

ВІТАМІН Е – токоферол, жиророзчинний вітамін, основний ліпофільний антиоксидант плазми, мембран та тканин тварин організмів. вбудовується в ліпідну ділянку рогового шару і діє як енхансер, змінюючи ефективну проникність мембран. Відомо, що при нанесенні його перед УФ-опроміненням значно зменшується інтенсивність гострих шкірних реакцій, знижується інтенсивність утворення зморшок при тривалому УФ-опроміненні.

ALGAE (КОМПЛЕКС РІЗНИХ ВОДОРОСТЕЙ)- мають внутрішній баланс та здатність до адаптації тому пристосовані до сурових морських умов. Діє як щоденний заспокійливий щит, миттєве заспокоєння шкіри, зволожує, зменшує зневодненість, гладкість шкіри.

Посилює барʼєр шкіри.

Захищає від УФ, синього світла та нейрогенного стресу

І багато інших важливих компонентів

У мене 10мл, бо креми мені часто не підходять, а це гарна можливість протестувати

Сам кремчик в такій же картонній коробці як і вся решта продукції

Мені дуже подобається цей дизайн

Стрічку я не зриваю, а відкриваю звичним способом

На коробці вся інформація, від складу, до способу застосування

Сам кремчик в матовому тюбику, дуже мініатюрний, можна покласти в найменшу сумочку)

Також є інформація на самому кремчику, ключові компоненти, термін придатності, термін виготовлення

Кришечка, що легко відкручується, а також був захист, фольгована плівка-це для мене +. Я дуже люблю бачити, що до мене ніхто не користувався

Консистенція і аромат

Аромат мені нейтральний, ледь відчутний, косметичний

А консистенція цікава, він не дуже густий але і не рідкий

З легким жовтеньким підтоном

Він трохи жирненький, але не липкий та не робить з обличчя жирний млинець

Отже, крем

  • ЗАХИЩАЄ ШКІРУ ВІД ВТРАТИ ВОЛОГИ
  • АКТИВНО ЗВОЛОЖУЄ ТА ВИРІВНЮЄ ТОН
  • СТИМУЛЮЄ ВИРОБЛЕННЯ ВЛАСНОГО КОЛАГЕНУ
  • РОБИТЬ ШКІРУ БІЛЬШ ПРУЖНОЮ ТА ЩІЛЬНОЮ
  • ЗАПОБІГАЄ ПОЯВІ ПІГМЕНТАЦІЇ

Моя шкіра не відчуває його взагалі після нанесення, лише відчувається зволоження

Шкіра трохи сяє, але не блищить як намащена олією

Бо я дуже не люблю креми саме за такий ефект, тут його нема

Власне на фото це видно, що до/після відрізняються не суттєво візуально

А от за відчуттями, різниця є

У обох засобів дія накопичувальна

Чим більше користуєшся, тим кращий ефект

Тому тепер залишилось ще 2 продукти

Гель для вмивання та олеогель

І абсолютно всі потреби шкіри будуть закриті

Ця серія мені дуже подобається і я можу радити її вам

Що ви маєте від Natureal і як ваші враження? Чи взяли б для себе тонік і крем?

Обіймаю 🤍