saybeautyk

JOKO BLEND | White Clay Mask

JOKO BLEND | White Clay Mask

Я обожнюю глиняні маски. Хоч і ненавиджу їх змивати, але глина на мою шкіру дає чудодійно! Саме глиняні маски - мої улюблені, я вже більше 10 років роблю їх самостійно, купуючи різну глину у саше.

Цього разу до мене потрапила глиняна маска від улюбленого бренду Joko Blend і мені є що про неї сказати.

Маю таку сашетку обʼємом 20 г, але у бренду є ще версія на 80 г (чомусь не знайшла її на makeup).

На вигляд - самий звичайний глиняний порошок, дуже дрібного помолу. Має приємний аромат з молочно-ванільними нотками🥰не надто насичений, тож не думаю, що це буде якось впливати на чутливу шкіру.

🤍Біла глина (каолін) – очищає і матує шкіру, поглинає надлишки себуму.

🤍Кукурудзяний крохмаль – абсорбує вологу, покращує текстуру шкіри, використовується як загущувач.

🤍Перлова пудра – відбілює шкіру, робить її більш гладкою та сяючою.

🤍Гіалуронова кислота – глибоко зволожує шкіру, забезпечує її еластичність.

🤍Ефірна олія гостролистої ванілі – надає приємний аромат, може мати антиоксидантні властивості.

🤍Парфум

В інструкції вказано, що 10 г глини треба розвести 10 г води кімнатної температури.

Я взяла «на глаз» приблизно половину пакетика глини і додала до неї 9 мл води - консистенція вийшла хороша, наступного разу я, мабуть, візьму навіть менше води (мл 7-8).

Тримала маску 15 хвилин, періодично зволожуючи її термальною водою зверху.

Ніяких дискомфортниз відчуттів на шкірі не виникло, сильної стягнутості, як буває зазвичай, теж не було.

Змивається дана маска, до речі, добре. Так, складнувато, як і всі каолінові маски, але легше, ніж інші - факт.

Взагалі каолін (біла глина) - шикарна штука для проблемної та жирної шкіри. Каолін спроможний очистити пори (обожнюю глину у складі ензимних пудр, тоді ефект х2), вирівняти тон, зменшити продукцію шкірного себуму при регулярному користуванні, візуально стягнути пори (памʼятаємо, що розмір пор закладено генетично і його неможливо змінити).

В свій час саме глиняні маски рятували мою шкіру на постійній основі, зменшуючи запалення та висипання.

Ефект до/після можете побачити на порівняльному колажі.

Шкіра більш матова, але при цьому залишається сяючою (на фото «після» гола шкіра після вмивання, без будь-яких засобів). Пори, як і було очікувано, візуально стали меншими здаватися меншими. Тон обличчя загалом краще, текстура шкіри виглядає гарно.

Результатом я задоволена.

10 г розведеної маски мені вийшло багато на один раз, і я зробила ще другу процедуру, тому 20-грамового пакетику сміливо вистачить на 4 маски)

Загалом ця глина мені сподобалась, вона більш ніжна в порівнянні з іншими варіантами, що в мене були, хоча не менш ефективна.🤍