Дарина🦉

Тонік для проблемної шкіри обличчя

Тонік для проблемної шкіри обличчя
Тонік для проблемної шкіри обличчя
Тонік для проблемної шкіри обличчя

Всім привіт, продовжую розказувати та радіти, що познайомилася з нашим, крутим та дієвим для мене брендом 💙Piel Cosmetics💛

💦Раніше, я могла нехтувати другим етапом очищення шкіри - використання тоніка, але зараз, я вже без нього не можу, вже не ті відчуття, в свої рутині маю декілька, і тепер цей, який підійшов для моєї проблемної, роздратованої шкіри, з запаленнями.

Я вже писала, як вразила мене маска від цього бренду, яка позбуває запалень за 20 хвилин, це просто знахідка для проблемної шкіри, ось посилання на неї https://club.makeup.com.ua/post/40338/ і тонік теж, не став виключенням.

💦Тонік для зволоження нормальної та комбінованої шкіри обличчя Silver Aqua Tonic (переваги від виробника):

  • Допоможе усунути залишки доглядових засобів та косметики після вмивання;
  • Підготує шкіру до нанесення та ефективного поглинання активних компонентів догляду;
  • Нормалізує рівень рН, особливо, якщо ви вмиваєтеся хлорованою водою.
  • Наносрібло у складі тоніка для нормальної та комбінованої шкіри знімає подразнення, пригнічує ріст патогенних мікроорганізмів, регулює роботу сальних залоз, завдяки чому зникає жирний блиск;
  • Гіалуронова кислота забезпечує зволоження ще на етапі тонізації, відновлює водний баланс та покращує природний захист шкіри.
  • Відсутність спирту у складі продукту, адже спирт пошкоджує ліпідний бар’єр, пересушує шкіру, порушує роботу сальних залоз – змушує їх працювати інтенсивніше.
  • Ідеальна підготовка шкірних покривів до поглинання активних компонентів із сироваток, кремів та інших доглядових засобів;
  • Універсальність: підходить для нормальної, жирної та комбінованої шкіри;
  • Може використовуватися як основа під макіяж чи базу під сонцезахисні засоби;
  • Підходить для використання в якості експрес-очищення перед поновленням кремів з SPF.

💦Основні активні компоненти (інформація від виробника):

  • Низькомолекулярна гіалуронова кислота має невеликий розмір молекул, проникає в глибокі шари шкіри, утримує вологу всередині, наповнює тканини, сприяє скороченню зморшок, пришвидшує регенерацію, підвищує стійкість до УФ-випромінювання та фотостаріння.
  • Високомолекулярна гіалуронова кислота утворює на поверхні епідермісу захисний вологоутримувальний бар’єр, сприяє зменшенню чутливості до впливу зовнішніх агресивних чинників, попереджає втрату вологи, усуває лущення та відчуття стягнутості.
  • Наносрібло має виражену протизапальну та антибактеріальну дію, сприяє нормалізації роботи сальних залоз та усуненню жирного блиску, забезпечує високий рівень гігієнічного очищення.

💦Тонік представлен в зручному форматі, міцний пластиковий (білий) флакон. Кришка - фліп топ, міцно закривається. На звороті є вся необхідна інформація для споживача.

Об'єм 250 мл.

💦Текстура та аромат:

Текстура - густа водичка, прозорого кольору.

Аромат - плюс для мене, він не має аромату, зовсім (я люблю засоби без віддушок).

Використовую його у вечірньому догляді (з ранку в мене інший). Користуюсь протьогом чотирьох тижнів, разом з сироваткою цього ж бренду (огляд на неї зроблю окремо), і я дуже задоволена результатом.

💦Тонік дуже лагідно, але глибоко очіщує шкіру. Через два тижня помітно почав вирівнюватися колір та рельеф.

Глибоко живить та зволожує шкіру, немов наповнює її. Після нього не має бажання одразу, щось наносити на обличчя. Дієво працює з сухими ділянками та лущенням.

Візуально робить пори менш помітними (він прям згладжує шкіру).

Має противозапальну дію, миттєво заспокоює роздратовану шкіру, почервоніння стають менш виразними.

💦Разом із сироваткою дуже гарно нормалізує роботу сальних залоз, шкіра не виблискує, як смажений млинець.

Тонік зовсім не відчувається на шкіри, не вагомий. Ніяких неприємних відчутів та слідів він не залишає.

Економічний в використанні ( ще і обєм 250 мл + користуюсь ватними пафами).

Доречі у бренда дуже багатий вибір засобів (і тоніків в тому числі), люба шкіра для себе обере улюбленця!

🦉

Тонік для проблемної шкіри обличчя
Тонік для проблемної шкіри обличчя
Тонік для проблемної шкіри обличчя