Ta_nyaaaaaaa

Ніжні квіти календули для сяючої, підтягнутої шкіри

Ніжні квіти календули для сяючої, підтягнутої шкіри
Ніжні квіти календули для сяючої, підтягнутої шкіри
Ніжні квіти календули для сяючої, підтягнутої шкіри

З гідрогелевими масками Joko Blend я знайома не вперше. Вони полюбилися мені з першого використання і обігнали в особистому рейтингу альгінатні маски

Joko Blend Bourbon Rose Hydrojelly Mask 🌹(з бурбонською трояндою) - https://club.makeup.com.ua/post/29242/

Гідрогелева маска для обличчя з какао Joko Blend - https://club.makeup.com.ua/post/32393/

Тепер я продовжую використовувати маски з набору. Тож на черзі маска з календулою 🌼Подивимось який дає результат?)

Пакування стандартне для масок.

Як завжди ідеальна зривна лінія, з нею вам ножиці не потрібні ✂️

Об‘єм 20 грам.

Цього разу використала половину, бо наносила лише на обличчя.

Текстура маски - дрібний порошечок з розкішними засушеними пелюстками квітів календули. Має пастельно-жовтий відтінок.

Аромат квітковий, легкий, ненав’язливий. Такий навіть заспокійливий 😌

Склад маски спрямований на уповільнення процесів старіння, зменшення почервонінь, запалень і сприяння оновленню шкірного покриву.

🧪 Вітамін А (група близьких за будовою речовин, що включає ретиноіди) інтенсивно живить і зволожує шкіру, надаючи гладкість, м’якість і еластичність

🧪 екстракт і пелюстки календули надають рівний тон і свіжість шкірі

На половину пакетика додаю приблизно 2,5 столових ложки теплої води (бо кухонні ваги відсутні 🙈).

Маска замішується у текстуру з невеличкими грудочками, які утворюються переважно навколо пелюсток.

Аромат стоїть на всю ванну кімнату і так розслабляє 😌

Швиденько наношу маску знизу догори шпателем і лягаю, розслабляюся. Так відпочиваю до 30 хв максимум.

Коли маска повністю застигла, її краї легко відходять від шкіри. Знімати гідрогелеву маску - суцільний антистрес, бо сходить вона одним шаром.

Маска з календулою не стала виключенням, і сподобалася мені не менше попередніх.

Шкіра виглядає сяючою, підтягнутою, тон максимально рівний, рель‘єф розгляджений. Також маска чудово знімає сліди втоми, почервоніння і заспокоює її. Використовувала цю маску після пілінгу і як результат побачила відсутність подразнень, світлішу рівномірну шкіру. Головне - маска прибрала всі почервоніня 🥰

На дотик шкіра надзвичайно м‘яка, її хочеться торкатися раз за разом.

Трішки згодом зроблю свій невеличкий рейтинг серед гідрогелевих масок. Буде складно, бо подобаються усі, але уже з'являються фаворити 🔥

А ви уже знайшли свою улюблену маску від Joko Blend? Можливо саме гідрогелева є фавориткою? 😉