Olivia

Ягідна бомба на ваших вустах!

Ягідна бомба на ваших вустах!
Ягідна бомба на ваших вустах!
Ягідна бомба на ваших вустах!

На бальзам для губ Catrice Power Full 5 Lip Care я подивлялась вже давно, ще коли на наших маркетплейсах дістати його було майже неможливо. Але тепер він у мене і ось що я про нього розповім!

Обрала відтінок 030 - Sweet Cherry, рожевий ягідний варіант. Вартість його на момент покупки складала 113 грн.

Ягідна бомба на ваших вустах!
Ягідна бомба на ваших вустах!
Ягідна бомба на ваших вустах!
  • мені надзвичайно сильно сподобалась упаковка бальзаму, вона дуже стильна, приємна тактильно, наче картонова;
  • запах бальзаму приємний пудровий, не яскраво виражений;
  • у складі якась неймовірна кількість компонентів, які ще й будуть доглядати за губами - гіалуронова кислота, екстракти огірка, кавуна, імбиру і ягід годжі;
  • усі відтінки дуже ніжні, тому я довго вагалась, який саме мені підійде - зупинила свій вибір на ягідному;
  • бальзам дає легке напівпрозоре покриття, яке, втім, можна нашаровувати, щоб колір ставав більш інтенсивним та яскравим (можете бачити різницю на фото 3-4) - у цьому велика перевага та універсальність бальзаму;
  • на губах відчувається комфортно, зволожує губи, а відчуття сильної липкості (як від блисків) немає;
  • я не очікую від нього особливого відновлення як від лікувальних бальзамів, і думаю про нього як про продукт більш декоративний, аніж доглядовий;
  • з мінусів, напевно, тільки відсутність spf-захситу, але це теж стосується попереднього пункту.

Як бачите, я дуже задоволена цим продуктом і сміливо можу радити його вам. Цікаво, чи користувалися таким бальзамо ви? Або ж напишіть у коментарях, яким продуктам для губ ви надаєте перевагу у спекотний період? І дякую за інтерес до мого допису. Чао)