saybeautyk

Гідрогелева маска з календулою

Гідрогелева маска з календулою

Я дуже пристрастилась саме до гідрогелевих масок останнім часом - від них шкіра чудово себе почуває після процедури і виглядає на всі 💯

Гідрогелеві маски моїй шкірі подобаються навіть більше, ніж альгінатні, тому цього разу на пробу потрапила маска з календулою.

Гідрогелева маска з календулою

Вона у мене також з набору, тож обʼєм її складає 20 г, які я вже традиційно розділяю на 2 нанесення.

Тут все по класиці - на 10 г маски беру 30 мл води і швиденько замішую шпателем, після чого наношу на обличчя.

Насправді саме ця маска чомусь найскладніше далась мені для розподілення по шкірі, довелось навіть розносити її руками (зазвичай використовую тільки шпатель).

Виглядає вона теж дуже гарно - жовто-помаранчевого кольору з вкрапленнями пелюсток календули.

Я дуже люблю цю рослину в догляді за шкірою, якби існувала якась сироватка саме на основі екстракту цієї квітки - я була б її фанатка 🧡

Календула - універсальна рослина, що підходить для будь-якого типу шкіри, а особливо для сухої, чутливої та проблемної.

Її найголовніша властивість - знімати запалення, яким би воно не було. Будь-які подразнення чи то запалені прищики екстракт календули з легкістю зможе «притушити» і заспокоїти.

Тут я вам Америку не відкрию - все +- як в інших нідрогелевих масках Joko, одна в та ж основа, лиш з твоєю різницею, що тут присутній екстракт квітів календули та її порошок.

🌼Глюкоза (Glucose): природний цукор, використовується для зволоження і живлення шкіри.

🌼Альгінат натрію (Sodium Alginate): похідна водоростей, використовується для згущення та створення гелевої текстури.

🌼Сульфат кальцію (Calcium Sulfate): згущувач, стабілізатор.

🌼Кремнезем (Silica): покращує текстуру і поглинає надлишковий жир.

🌼Порошок календули (Calendula (Calendula officinalis) Powder): має протизапальні та заспокійливі властивості.

🌼Екстракт квіток календули (Calendula Officinalis Flower Extract): заспокоює шкіру і сприяє загоєнню.

🌼Пірофосфат натрію (Sodium Pyrophosphate): буфер, стабілізатор.

🌼Ретиніл пальмітат (Retinol Palmitate): форма вітаміну А, стимулює оновлення клітин.

🌼Ароматизатор (Fragrance).

Чому про цю маску майже ніхто не говорить?

Найпопулярнішою у бренду є маска з волошкою, яка, без сумнівів, працює прекрасно.

Але ж маска з календулою нічим не гірше!

Вона так само чудово охолоджує шкіру в процесі, знімає набряки і сліди втоми, тьмяний колір обличчя трохи вирівнюється та покращується.

Запальних елементів у мене зараз немає, зате присутнє зневоднення і стягнення шкіри, які маска з легкістю прибрала. Також сліди пост-акне стали трохи, але все ж таки менш помітними.

Щодо ефекту сяйва - то все ж таки його більше дає маска з волошкою, а ця більше працює саме на заспокоєння шкіри.

У висновку можу сказати, що будь-яка гідрогелева маска від Joko працює чудово, головне обрати правильний додатковий компонент.

Сяянння - волошка, заспокоєння - календула, зволоження - троянда.

Я планую наступними спробувати ще маску з какао (памʼятаю, її дуже хвалила Ta_nyaaaaaaa і з ягодами годжі❤️)