Дарина🦉

Маска себорегулювальна з блакитною глиною Just Dream Teens Cosmetics Blue Detox Mask

Маска себорегулювальна з блакитною глиною Just Dream Teens Cosmetics Blue Detox Mask
Маска себорегулювальна з блакитною глиною Just Dream Teens Cosmetics Blue Detox Mask

Привіт, продовжую ділитися враженнями від бренду Just Dream Teens Cosmetics, сьогодні про себорегулювальну маску з блакитною глиною! Я дуже люблю маски в такому форматі, для мене це дуже зручно.

Особливості Just Dream Teens Cosmetics Blue Detox Mask:

- олія виноградних кісточок діє як природний антиоксидант;
- каолін регулює синтез себуму;
- олія персикових кісточок запобігає пересиханню та лущенню шкірного покриву;
- Д-пантенол прискорює загоєння дрібних пошкоджень;
- ніацинамід запобігає появі темних пігментних плям-постакне;
- екстракт каштана прискорює мікроциркуляцію крові, усуває набряки, зміцнює стінки судин, знімає почервоніння, запобігає появі куперозу;
- цинк глюконат діє як потужний антибактеріальний компонент, запобігає появі висипань;
- кофеїн стимулює синтез колагену, додає шкірі пружності й еластичності;
- екстракт календули пригнічує запальні процеси, знімає роздратування.

Склад:

Олія виноградних кісточок, Каолін, Олія персикових кісточок, Д-пантенол, Ніацинамід, Фаєкс екстракт, Екстракт каштану, Цинк глюконат, Кофеїн, Біотин, Екстракт календули, Екстракт фомес, Діоксид титану, Ацетил тетрапептид-15, Алантоїн.

Маска представлена в дуже гарному пакуванні, як і всі ішні засоби у бренда. Міцна матова баночка з міцного скла. Рожева кришечка, яка міцно закручивається (гвинт). В середені є зручна захістна мембрана. Упакована в рожеву картонну коробочку, де є вся необхідна інформація про засіб. Об'єм 50 мл.

Текстура - дуже щільна, прям в'язка, нагадує крем в поєднанні глини та мусу. Але розподіляється по шкірі дуже легко.

Я наношу на очищену шкіру на 15 хвилин. Маска зовсім трохи підсихає, але залишається майже весь час в одному вигляді. Змивається важкувато, треба багато разів, хоб гарно змити (ну як і глину з пакетика). Перші 5 хвилин відчувається приємний легкий холодок на шкірі.

Завдякі своїй текстурі засіб дуже економічний.

Аромат - дуже свіжий, я відчуваю прям холодок, мені нагає холодний трав'яний -квітковий чай, де багато льоду.

Колір - м'ятно-блакитний, дуже гарний, мене цей колір заспокоює. На денному світлі він м'ятний, при штучному освітлені - лагідно блакитний.

Ця маска по результату прям Фреш фреш і глибоке зволоження. Дуже круто освіжає та тонізує шкіру. Надає шкірі матовості, візуально зменшує пори. Щодо очіщення, вона не погано очіщує (з кожним жиром працує вона добре), але якщо порівнювати з маскою скрабом цього ж бренду, вона їй програє, про неї писала тут https://club.makeup.com.ua/post/40574/

Я люблю цю маску робити з ранку, вона дуже лагідна, та дуже круто освіжає. Має виразний ліфтинг ефект. І для мене як антістрес!

Всім дякую 🦉

Маска себорегулювальна з блакитною глиною Just Dream Teens Cosmetics Blue Detox Mask
Маска себорегулювальна з блакитною глиною Just Dream Teens Cosmetics Blue Detox Mask
Маска себорегулювальна з блакитною глиною Just Dream Teens Cosmetics Blue Detox Mask
Маска себорегулювальна з блакитною глиною Just Dream Teens Cosmetics Blue Detox Mask
Маска себорегулювальна з блакитною глиною Just Dream Teens Cosmetics Blue Detox Mask
Маска себорегулювальна з блакитною глиною Just Dream Teens Cosmetics Blue Detox Mask