Дарина🦉

Лікувальний крем із прополісом Just Dream Teens Cosmetics Azelaic Cream Medicated Propolis

Лікувальний крем із прополісом Just Dream Teens Cosmetics Azelaic Cream Medicated Propolis
Лікувальний крем із прополісом Just Dream Teens Cosmetics Azelaic Cream Medicated Propolis

Привіт! Сьогодні про Лікувальний крем із прополісом Just Dream Teens Cosmetics , який спочатку розчарував, коли побачила його текстуру!

🦋Особливості Just Dream Teens Cosmetics Azelaic Cream Medicated Propolis:

- азелаїнова кислота нормалізує процеси кератинізації, знижує вміст вільних жирних кислот в ліпідах;
- PatcH20 в комплексі з бісабололом пом’якшує дію азелаїнової кислоти, заспокоює роздратування;
- Віх-актив зменшує секрецію себуму, додає шкірі матовості, усуває небажаний жирний блиск;
- прополіс пригнічує запальні процеси, знижує активність патогенної мікрофлори, запобігає появі висипань;
- сприяє загоєнню дрібних пошкоджень.

🦋Склад:

Оливкова олія, Д-пантенол, Бджолиний віск, Азелаїнова кислота, Гліцерин, Екстракт прополісу, Рисовий віск, Трегалоза, Сечовина, Серин, Альгін, Каприлілгліколь, Натрій гіалуронат, Калій фосфат, Бісаболол, Мальтодекстрин, Екстракт бікс орлеана.

🦋Крем представлен в дуже гарному та стильному дизайні (як і всі засоби у бренда). Матово-прозора баночка, з міцного та товстого скла. Рожева кришечка, яка міцно закручивається, в середині є зручна захістна мембрана. Упакован крем в картону рожеву коробочку, де є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 50 мл.

🦋Аромат - приємний, косметичний, але десь далеко можно вловити аромат прополісу або трав'яного меду. Запах легкий, на шкірі не відчуваю.

🦋Текстура, тут і було спочатку це розчарування, як спробувала його на руці (фото в каруселі). Текстура легка, не вагома, білого-коричневого кольору. Але ці амбразівні частичкі в кремі?!

🦋Перше питання було навіщо вони в кремі? і як воно буде виглядати на обличчі?! Я прям спочатку розчарувалась. Але частичкі виявилися дуже м'які, і вони тануть на шкіри в процессі нанесення та розподіленні крему. Тут я вже видихнула, бо це перший в мене такий крем!

Сама текстура - кремово-гелева, мені нагадує ламелярну маску, дуже приємна до шкіри, з легкістю розподіляється, дуже легка.

🦋З першого нанесення, одразу відчуваєш заспокійливу дію. Миттєве полегшення, особливо в вечері, коли шкіра роздратована.

Зазвичай, я не дуже дружу зі складами де є олії, верніше сказати я їх боюсь, щоб вони не забивали мені пори (в мене вони дуже розширені, та і проблем зі шкірої мені вистачає). Цей крем мені гарно підійшов, і нарікань в мене, зараз з приводу забиття пор не має.

Гарно матує шкіру, та вирівнює тон (дуже люблю такий ефект), це наразі велика проблема, з тоном та рельефом шкірі, особливо плями від пост акне. Засіб поступово, але зовсім трохи освітлює шкіру.

Гарно заспокоює шкіру та зменшує запальні процеси.

Комфортно себе поводить з сироваткою, не скочується.

Протягом дня шкіра зволожена та головне не блищить неприємним "жирком" (ефект матовості доволі тривалий).

На теплу пору року, дуже комфортний та дієвий для мене крем. Повернусь до допису, коли викорстаю всю баночку!

Дякую🦉

Лікувальний крем із прополісом Just Dream Teens Cosmetics Azelaic Cream Medicated Propolis
Лікувальний крем із прополісом Just Dream Teens Cosmetics Azelaic Cream Medicated Propolis
Лікувальний крем із прополісом Just Dream Teens Cosmetics Azelaic Cream Medicated Propolis
Лікувальний крем із прополісом Just Dream Teens Cosmetics Azelaic Cream Medicated Propolis
Лікувальний крем із прополісом Just Dream Teens Cosmetics Azelaic Cream Medicated Propolis
Лікувальний крем із прополісом Just Dream Teens Cosmetics Azelaic Cream Medicated Propolis