Швець Карина🤍

JOKO BLEND | Сонцезахисна серія для тіла

JOKO BLEND | Сонцезахисна серія для тіла
JOKO BLEND | Сонцезахисна серія для тіла

Мені пощастило спробувати новинки від Joko Blend - всю сонцезахисну серію санскрінів для обличчя і для тіла.

Так як першими ви просили огляд на спф саме для тіла - я роблю ☺️

Пишу про обидва санскріни в одному дописі, бо вони дуже схожі між собою, відмінності мінімальні.

JOKO BLEND | Сонцезахисна серія для тіла
JOKO BLEND | Сонцезахисна серія для тіла

Почнемо з крему із фактором захисту 30.

Він пахне так само, як і спф 50 - приємний солоденький запах санскріну, що нагадує море 🌊Має обʼєм 100 мл, чого повинно вистачити на декілька літніх місяців.

Текстура у нього кремова, трохи відчувається олійність.

Давайте детальніше розглянемо склад?

Фільтри:

🟡Ethylhexyl Methoxycinnamate - UVB фільтр

🟡Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate - УФ-фільтр з високою абсорбцією в діапазоні УФ-А.

🟡Tinosorb S (Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine) - високоефективний маслорозчинний фільтр широкого спектру поглинання - UVA+UVB.

Також у складі наявні такі корисності, як масло ши, екстракт алое, вітамін Е, пантенол, екстракт центели азіатської

Сам санскрін 30 має менш жовтий відтінок, ніж спф 50, і зовсім трохи легшу текстуру.

Він добре наноситься на шкіру, розподіляється, зовсім не залишаючи білих слідів. Сяйний, хвилин за 10 вбирається у шкіру, залишаючи приємний бархатистий фініш.

Крем із фактором захисту 50, в свою ж чергу, має таку ж текстуру і аромат, що і спф 30, тільки зовсім трішечки густіший (це майже не відчувається і не помітно).

За кольором він трохи більш жовтіший.

До речі, обидва санскріни представлені у гарних видовжених баночках з дозаторами (дуже гігієнічно!), які працюють справно і зовсім не заїдають та не плюються.

Спф 50 також легко розподіляється і не залишає білих слідіd, вбирається протягом 10-15 хвилин після нанесення і залишає після себе доволі сяйний фініш.

Так як креми на сучасних хімічних фільтрах, то в умовах міста його можна не поновлювати протягом цілого дня, але в умовах відпочинку на активному сонечку (походи, природа чи пляжі) все ж таки треба поновлювати кожні 2-3 години або після кожного купання.

Фільтри:

🟠 Uvinul T 150 (Ethylhexyl Triazone) - найбільш потужний та фотостабільний УФ-В фільтр.

🟠 Діетиламіно гідроксібензоілгексілбензоат є УФ-фільтр з високою абсорбцією в діапазоні УФ-А.

🟠Tinosorb S - високоефективний маслорозчинний фільтр широкого спектру поглинання - UVA+UVB.

Також пристуні пантенол, екстракт хмелю, екстракт опунції.

Загалом склади обох санскрінів дуже схожі між собою по формулі.

Я перевіряла обидва спф під час відпочинку на сапах на річці під активним сонцем, тож можу стверджувати, що вони працюють і гарно захищають.

В мене не було жодного сонячного опіку чи алергічних реакцій (до речі, приємно, що виробник вказує на пакуванні, що продукт не гіпоалергенний в потрібно враховувати індивідуальні реакції).

Засмага майже не прилипає з цими санскрінами, тож на них можна розраховувати. Спф 30 підійде для використання в умовах міста, коли на сонці ви знаходитесь не постійно, а час від часу; в той же час спф 50 чудово допоможе захистити шкіру тіла на відпочинку.

Єдиний нюанс, що виник у мене з цим сонцезахистом - вони обидва фарбують горловини білих футболок у жовтий колір, але, на жаль, у мене це відбувається з будь-якими санскрінами( якщо хтось знає, від чого це залежить і як позбутись від такої реакції (можливо, це якась хімія шкіри конкретно з сонцезахисними фільтрами?) - буду вдячна за поради і ваші думки.

Вважаю новинки Joko Blend як завжди вдалими, тим паче такий важливий запуск для здоровʼя шкіри, як спф засоби ❤️

Думаю, моїх двох баночок для тіла вистачить на все літо і я їх з задоволенням використаю.

До речі, термін придатності засобів після відкриття - цілих 12 місяців, тож якщо ви взимку зберетесь на відпочинок у спекотні країни - то санскрін буде ще придатний 😌