Kizza

Туторіал W&B Sketch Portrait

Туторіал W&B Sketch Portrait

Отже нарешті руки зібрались до оформлення даного допису🖤

Дісклеймер: я не художник, тому на деякі елементи професіоналам напевно може бути важко дивитись. Але я старався і сподіваюсь вам сподобається читати про Танін перехід в ч/б світ🤍

Вмили і накремили Таню перед макіяжем. Зробили розмітку де проходитиме сукня.

Нанесли два шари аквагриму. В мене то Mehron Paradise AQ шайба 40 грам. Їх нажаль немає в наявності, але є палітра з тої ж серії тому відмічу її так, як продукти ідентичні (просто грамовка рефілів різна)

Лінзи в мене з сіточкою, але в них надзвичайно погано видно. Бо сітка дуже дрібна. Тому я їх відношу до категорії майже сліпі, адже за яскравого освітлення контури погано, але видно. Одягли обидві лінзи, замастили слід від сльози, бо вона "проїла" аквагрим аж до шкіри. Замащували ми же аквагримом. На цьому етапі запудрила те що маємо. Так, аквагрим теж можна пудрити.

А точніше додаємо деталей на обличчя. Чорним аквагримом. Тут карусель, тому зупиніться і пролистайте - буде цікаво🖤

Поки досихає штриховка невеличкий перекус і перечай. Звісно через трубочку. Доречі шайба аквагриму виглядає так. Тому кому треба - зберігайте. Доречі, якщо цікаво - я не робила підсумки року по всяких таких штуках, як аквагрим, латекс кров і тд. Якщо це упущення треба заповнити - то дайте знати в коментарях😉

Консилером від Jeffrey Star C0 роблю "базу" на повіках. Припудрюю його і починаємо мальовку. Базові очі готові, тепер додаємо деталей🖤

Тут з'явилась каяльна міжвійка і слизиста на верхній повіці. Каялом від Lamel. Біла нижня слизиста - то це білий олівчик від Artdeco. Стрілочка - то підводка від O'bays, яку я хочу закінчити, бо продукт непоганий, але той аплікатор-зубочистка мене прям ультимативно дратує, тому підводку дістаю з упаковки тонким пензликом. Ну і клею вії. Хочу ще докупити набір саме таких, бо саме ця модель вій кочує з макіяжу в макіяж, адже робить погляд виразнішим. Так, як після кожного використання я їх ретельно купаю думаю на довго їх не вистачить🙃

Такс, ми наближаємось до фіналу допису. А це означає одягання шапочки і перуки. Ну і фото в дзеркало📸

В процесі фотографування довелось здвинутиилінзу, для того, щоб Таня теж мала змогу подивитись на себе на фотографіях 🤍

В якийсь момент ми вирішили, що треба в кадр додати руку. Тому її теж розмалювали в ч/б. Образ нам дуже сподобався і коли Тетянка наступного разу приїде в Київ - то ми обов'язково зробимо ще якісь цікаві і незвичайні образи 🖤

Дякую за увагу ❤️

До зустрічі в нових дописах та луксах 😘