Швець Карина🤍

TINK | Гелевий антисептик

TINK | Гелевий антисептик
TINK | Гелевий антисептик

Я доволі часто користуюсь подібними засобами для обробки рук, але зараз останнім часом дуже популярними стали саме ароматизовані, парфумовані антисептики.

Я такі не люблю, тому що тоді не відчуваю достатньої чистоти від них через занадто агресивну віддушку.

Тож, знаходячись в пошуках хорошого антисептика собі в сумочку, я зупинилась на варіанті від Tink з ароматом Morning air (по назві мені здалось, що це буде найбільш прийнятний для мене вибір і не помилилась).

Антисептик знаходиться в зручній баночці обʼємом 45 мл.

Витрата у нього доволі економічна - тієї кількості, що я видавила на руку на фото буде навіть забагато.

Консистенція в нього гелева, що тане одразу при контакті зі шкірою.

Засіб також містить в собі гранули жожоба, під час розтирання засобу їхня оболонка розчиняється, а вміст забезпечує делікатний догляд для рук, насичуючи їх зволоженням.

🤍Алкоголь: основа антисептику

🤍Вода

🤍Гліцерин: компонент НЗФ

🤍Екстракт білого чаю: Містить антиоксиданти та має протизапальні властивості.

🤍Аммоній аcryloyldimethyltaurate / VP Copolymer: Загусник і плівкоутворювач

🤍Лактоза: використовується як наповнювач

🤍Мікрокристалічна целюлоза: Текстуруючий агент

🤍Срібний цитрат: Відомий своїми антимікробними властивостями

🤍Сахароза: Цукор, який діє як гумектант і ексфоліант, допомагає зволожувати і розгладжувати шкіру.

🤍Естери жожоба: Пом’якшувачі, отримані з олії жожоба, які допомагають зволожувати і пом’якшувати шкіру.

🤍Токоферил ацетат: вітамін Е

🤍Кукурудзяний крохмаль (Zea Mays): абсорбент і загусник.

🤍Гідроксипропіл метилцелюлоза: Загусник і плівкоутворювач

🤍CI 77019 (Міка): Мінерал, який додає мерехтливий і перламутровий ефект

🤍CI 74260, CI 12490: Червоний і зелений пігменти

🤍Парфум

Антисептик має у складі 65 відсотків спирту, що є оптимальним для знезараження без пересушування шкіри рук (яка у мене і без того суха).

Аромат чудовий - в основному він спиртовий, але легко віддає ніби милом і озоном після дощу. Пахне чистотою, що мені дуже до душі.

При користуванні абсолютно не сушить шкіру рук, справді доглядає за ними.

Після застосування антисептику відчувається ніби як зволожуюча плівочка, але вона не липка і приємна на дотик.

Мені дуже сподобався даний антисептик, тому що він захищає та не сушить при цьому руки 🤍