Kristina S

Набір для догляду за волоссям Keratin Therapy

Набір для догляду за волоссям Keratin Therapy
Набір для догляду за волоссям Keratin Therapy
Набір для догляду за волоссям Keratin Therapy
Набір для догляду за волоссям Keratin Therapy

За декілька тижнів я вирівняла своє кучеряве волосся більше разів, ніж за останні 4 роки. Тому, дуже вчасно у мене з'явився набір Keratin Therapy.

Набір для догляду за волоссям Keratin Therapy
Набір для догляду за волоссям Keratin Therapy

Нещодавно я підстригала кінчики і майстер запропонувала вирівняти волосся. Я погодилась і була дуже вражена результатом. Мені зробили легкі локони на кінцях, ідеально гладке волосся - це була інша я 🤭
Після цього я вирішила - хочу випрямляти!

Картонна коробка,а в ній бавовняний, мінімалістичний мішечок з логотипом бренду - ідеально для подарунку або собі. Це вже мій другий мішечок від Joko і я у захваті від зручності і його практичності.


Про ще один набір для волосся (свій перший безсульфатний шампунь і бальзам ) розповіла раніше,рекомендую придивитися до шампуню 😏https://club.makeup.com.ua/post/38440/

Я використовую і бальзами і спреї з термозахистом в залежності від бажаного результату. Для випрямлення ідеально підходить спрей. Він не обтяжує волосся,але при цьому захищає.

Joko Blend Thermo Protective hair spray має об'єм 200 мл якого вистачить надовго.
Пластикова пляшечка,а на ній наліпка з усією необхідною інформацією.
Дизайн мінімалістичний, при цьому цікавий і виглядає стильно.

Розпилювач видає засіб густою хмарою. Але мені потрібно докладати зусиль при натисканні.

Декілька разів помічала протікання засобу по різьбі.


Аромат приємний, свіжий. На волоссі довго не затримується.

Склад збагачений гідролізатом кератину,який попереджає ламкість і пошкодження структури локонів.
Екстракт ламінарії надає здоровий блиск і пружність.
Велика кількість амінокислот розгладжує та живить волосся.

Розпилюю на вологе волосся і на руки, розподіляю по довжині і одразу висушую феном.
Коли є час,можу трохи зачекати,як і рекомендує виробник.
Також можна використовувати на сухому волоссі. Але мені здається у цьому випадку спрей не буде рівномірно нанесений.

Почавши вирівнювати волосся, моя техніка сушіння і насадка змінилася.
Нещодавно у мене з'явився новий фен з дифузором,який змінив на краще мою кучеряву укладку і я почала набагато частіше використовувати фен.


Отож, якщо потрібно підкреслити природній завиток - дифузор, якщо планую вирівняти - стандартна насадка + допомагаю "витягувати" волосся гребінцем.
У обох випадках гаряче повітря контактує з волоссям і потрібно його захистити.

Спрей-термозахист Joko Blend захищає до 220°. Вирівнюючи волосся,я обираю потужність 185 °.

Мила, маленька пляшечка 50 мл. яку зручно взяти у подорож.
Має дозатор-помпу і закривається додатково пластиковою кришкою.
Вона щільно "сидить" і не злітає. А от у термозахисту є така проблема.

Дизайн ідентичний спрею,лише відрізняється колір деяких елементів.

Пляшечка з напівпрозорого матового пластику. Можна легко відслідковувати використаний об'єм.

Аромат цитрусовий з кислинкою,косметичний. Відчувається деякий час на волоссі.

Консистенція масляниста, в'язка прозорого кольору.
Не надто рідка,але розтікається після нанесення.

За назвою "флюїд",я очікувала легку
водичку,а виявилось,що це олійка.

У складі також є кератин,а ще мигдальна олія - відновлює еластичність,розгладжує та живить волосся.

Поки наносила тільки на вологе волосся. Виробник рекомендує особливу увагу приділяти кінчикам. Мені потрібно хоч трохи прибирати пухнастість,тому наношу і на довжину.

На моє,не густе, пористе волосся середньої довжини - вистачає двох натискань.

За цей період вирівнювання з використанням спрею-термозахисту я не помітила погіршення стану волосся.
Термозахист не бруднить волосся,легкий у використанні і має великий об'єм.
Є деякі моменти з упакуванням,про які казала вище,але це дрібниці і можливо брак пляшечки.
Флюїд робить довжину і кінчики м'якими і блискучими,згладжує волосся. Краще використовувати на вологе волосся,аби уникнути брудного ефекту.
Мені подобається як легко,але при цьому сформовано виглядають кучері.